Çizili Sesli Ve Görüntülü Kaynaklar

Sponsorlu Bağlantılar

Çızili Sesli Ve Görüntülü Kaynaklar ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bu yazı Çizili Sesli Ve Görüntülü Kaynaklar ve Çizili Sesli Ve Görüntülü Kaynaklar Hakkında Bilgi hakkında bilgiler içerir. Bu not umarım işinize yarar.


Çızili Sesli Ve Görüntülü Kaynaklar

Çizili Sesli ve Görüntülü Kaynaklar

  1. Döneminde yapılmış plan ve haritalar
  2. Taş plaklar
  3. CD’ler
  4. Flash bellekler
  5. DVD’ler
  6. Fotoğraflar

linkz_publisher_id = 12369;
linkz_scope = [‘linkzarea01′];

Etiketler:Çizili Sesli ve Görüntülü Kaynaklar Çizili Sesli ve Görüntülü Kaynaklar Hakkında Bilgi Çizili Sesli ve Görüntülü Kaynaklar Nelerdir ?
Ünlü (dil bilimi): Ünlü, sesli veya vokal; ses yolu görece açık durumda iken, ses tellerinin titreşmesi ile (duyulabilecek şekilde) bir engele takılmadan oluşan; hecenin en küçük birimini oluşturan konuşma sesi.
Seslikaya, Ardeşen: Seslikaya, Rize ilinin Ardeşen ilçesine bağlı bir köydür.
Seslisozluk: Seslisozluk İnternet üzerinden hizmet veren çok dilli bir sözlük. Ancak esas tanınırlığını İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye yaptığı sözcük çevirileriyle sağlamıştır.
Seslidoğan, Hamur: Seslidoğan, Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı bir köydür.
Seslikaya, Bor: Seslikaya, Niğde ilinin Bor ilçesinin bir köyüdür. Kemerhisar bucağına bağlıdır. 2008 kayıtlarına göre köyde 143 kişi yaşamaktadır.
Kaynaklar, Buca: Kaynaklar İzmir'in Buca ilçesinin doğusunda Nif Dağı eteklerine kurulmuş bir köydür. Kaynaklar ın tarihi tam olarak bilinmemektedir.
Kaynaklar Cumhuriyet, Buca: Kaynaklar Cumhuriyet Mahallesi, İzmir'in Buca ilçesine bağlı 43 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında batısında Zafer Mahallesi; güneyinde Belenbaşı Köyü; doğusunda Kaynaklar Merkez Mahallesi; kuzeyinde ise Nif Dağı bulunur.
Kapasite kullanımı: Kapasite kullanımı ekonomide, bir ulustan bir işletme ölçüsüne kadar, kendi kurulu üretim kapasitesinin aslında ne kadarını kullandığını anlatmak için kullanılan bir konsept.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir