Cok Harika Msn

Sponsorlu Bağlantılar
bir bunu msn rapidshare www hoppala com Cok Harika Msn Youtubekamera Şakaları hoppala.com msn şakaları 2011 cok harika msn youtu..Çok Harika Msn Şakaları

http://www.hoppala.com/download/masaustu.exe (http://www.hoppala.com/download/masaustu.exe) : Eriyen Masaüstü http://www.hoppala.com/download/format_saka.exe (http://www.hoppala.com/download/format_saka.exe) :FormatŞakası http://www.hoppala.com/download/wamp.exe (http://www.hoppala.com/download/wamp.exe) : Bir başka Formatşakası http://www.hoppala.com/download/gift.exe (http://www.hoppala.com/download/gift.exe) : Tıkladığında CDROM açılır. http://www.hoppala.com/download/y2k.zip (http://www.hoppala.com/download/y2k.zip) :Test Bilgisayarınız 3000 yılına hazırmı? http://www.hoppala.com/download/negosel.exe (http://www.hoppala.com/download/negosel.exe) :yine bir Format şakası http://www.hoppala.com/download/Beyin_okuyucu.exe (http://www.hoppala.com/download/Beyin_okuyucu.exe) : Beyin okuyucu
http://rapidshare.de/files/9178166/msn_bulma.zip.html (http://rapidshare.de/files/9178166/msn_bulma.zip.html) Özellikle bunu tavsiye ederim

Etiketler:hoppala.com msn şakaları 2011 cok harika msn youtubekamera şakaları
Harika Hırsız: Harika Hırsız, 1966 ABD yapımı suç komedi filmidir. Özgün adı Gambit olan film 6 Şubat 1968'de Türkiye'de sinemalarda gösterime girmişti.
Harika Çocuk Yasası: Harika Çocuklar Yasası, 1948 yılında müzik alanında özel yetenekli çocuklar olan İdil Biret ve Suna Kan’ın yurtdışına devlet bursu ile gönderilip yetiştirilmeleri için özel olarak çıkarılan 5245 sayılı ile bu yasanın daha geniş kapsamlısı olan ve güzel sanatların her alanında özel yetenekli çocukların belirlenip devlet bursuyla yurt dışında eğitim görmelerine olanak veren 1956 tarihli 6660 sayılı yasanın kamuoyunda bilinen adıdır. “İdil Biret Yasası” veya “İdil-Suna Yasası” olarak da bilinir. Halen yürürlükte olan ancak işletilmeyen bir yasadır.
Harikalar Diyarı (Ankara): Harikalar Diyarı, Ankara'nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin m²'lik alanıyla Avrupa'nın en büyük parkıdır.
Harikalar Diyarı: * Harikalar Diyarı - Lewis Carroll tarafından 1865 yılında yazılan Alis Harikalar Diyarında adlı romanda Alis'in gittiği dünya.
Harika Kızlar: Harika Kızlar veya özgün İngilizce adıyla Beautiful Girls, 1996, ABD yapımı yapımlı sinema filmdir. Ted Demme'nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Natalie Portman, Matt Dillon, Lauren Holly, Timothy Hutton, Rosie O'Donnell, Martha Plimpton, Michael Rapaport, Mira Sorvino ve Uma Thurman başrol oyuncularıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir