Çok Okuyan Mı Bilir Çok Gezen Mi Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Gezenmi İyi Bilir,çok Okuyan Mı?

Arkadaslar
sizce cok okuyanmı yoksa cok gezenmi daha iyi bilir?
görüzleriniz benim icin cok önemlidir…simdiden bu konuyu önemseyim cvp verenlere tşk ederim…

Çok Gezenmi İyi Bilir,çok Okuyan Mı?

Etiketler:çok gezen mi bilir çok okuyan mı vikipedi çok okuyan mı bilir çok gezen mi vikipedi okuyan daha iyi bilir çok gezen bilir vikipedi çok gezen mi bilir çok okuyan mı açıklaması çok okuyan bilir vikipedi çok okuyan bilir açıklamalar ve yorumlar gezen iyi bilir gezen mi daha iyi bilir okuyan mı webhatti.com çok gezen mi bilir çok okuyan mı vikipedi çok gezen mi bilir çok okuyanmı çok okuyan daha iyi bilir cok okuyanmı bilir cok gezenmi çok gezen neler bilir vikipedi çok okuyan vikipedi gezen mi daha iyi bilir yoksa okuyan mı daha iyi bilir çok okuyan iyi bilir cok okuyanmı cok gezenmi bilir çok gezenmi bilir çok okuyanmı ansiklopeti bilgiler gezen mi daha çok bilir yoksa okuyan mı
Bilirübin: Bilirubin, etçil hayvanların safrasındaki boya maddesidir.
Bilirkişi: Bilirkişi hakim veya savcının hukuki bilgisi dışında, çözümü uzmanlık, özel veya teknik bilgi gerektiren durumlarda başvurulan o konunun uzmanı kişilere hukuk dilinde verilen addır.
Biliran: Biliran, Filipinler'in Doğu Visayas bölgesinde il.
Gezende Barajı ve Hidroelektrik Santrali: Gezende Barajı, Mersin'de, Mut ilcesinde Göksu Çayı üzerinde enerji üretmek amacıyla 1979-1990 yılları arasında inşa edilmiş bir barajdır.
Gezenek, Şenkaya: Gezenek, Erzurum ilinin Şenkaya ilçesine bağlı bir köydür.
Gezenek: Gezenek, geometrik yer anlamına gelir. Geometride, gezenek, herhangi bir özelliği paylaşan noktalar kümesidir.
Vikipedi:Vikipedist: Vikipedi'de yeni sayfa oluşturarak veya değişiklik yaparak katkıda bulunan herkes Vikipedist olarak adlandırılır.
Vikipedi. Sanal Ansiklopedi: Vikipedi. Sanal Ansiklopedi (), Vikipedi'nin varoluş tarihine, güncel durumuna ve mevcut sorunlarını ele alan Azerice kitap.
Vikipedi:Vikipedikolik: Vikipedikolik veya Vikikolik, Vikipedi bağımlılığı olan kişi. Devamlı açık olan internet tarayıcısında "Son değişiklikler"'i (hafif formunda İzleme listesini) sık sık kontrol etmeyle karakterizedir.
Vikipedi:Vikipedi Türkçe Bunalım Tarihçesi: Canı sıkılan, bunalan, sıcaklardan pestile dönen, sataşacak yer arayan, bahane arayan, takla atan, iş arayan, aş arayan, eşine kızan, patronuna kızan, etnik derdi olan, insanlığı ile problemi olan, polemik yapan, polemik yapmak isteyen, miyavlamak isteyen, koşmak isteyen, haykırmak isteyen bu sayfada yaz boyunca serbest olarak ve kişisel hakaret yapmadan ve bulunmadan istediği ciddi ya da geyik bulduğunu yazsın ve rahatlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir