Counter Strike 1.6 Online Oynama

Sponsorlu Bağlantılar
cheating death cs gerek ilk kolay gelsin koruma kurup masa oyuna strike 1 sxe veya wallhack ya yeni yok Counter Strike 1.6 Online Oynama Counter Strike 1.6 Multiplayer Oynama cs 1.6 online oynama counter strike 1.6 online oyn..Cs 1.6online Oynama Resimli Anlatım

CS 1.6Online Oynama Resimli anlatım

İlk başta Counter Strike 1.6 yı bir yerden bulup kuruyoruz..
şimdi ilk önce internetten “sXe İnjected” adlı programın son sürümünü indiriyoruz..Bakın “cheating death” demiyorum,”sXe İnjected” diyorum.yanlış program indirmeyin.

Şimdi anlatmaya başlayalım…

sXe çalıştırın

Favorites > Server seç

 • Server ismi.
 • Server kapasitesi / oyuncu durumu.
 • Oynanan Harita.

  Server’a Çift tıkla > Bağlan

  Cs online server’a bağlanmak kısaca bukadar.

  Anlatım ; z0u z0u

  Counter Strike 1.6 Online Oynama A’dan Z’ya Anlatım

  Bazı arkadaşlar Counter Strike’ı nasıl kurup online olarak oynayacağını bilmiyor bunun için bu konuyu açma ihtiyacı duydum.

  Counter Strike 1.6 , Sxe injected , Server Listesi ve Counter strike 1.6 v23 patch’ ı yüklüyoruz.

  İndirme Linkleri

  Counter Strike 1.6
  Eğer Oyuna girdikten sonra CDKEY sorarsa CDKEY yerine
  AAAAAAAAAAAAA veya 3333333333333 giriniz.

  Counter Strike 1.6 v23 patch

  Sxe injected
  Not: Yeni Sürümü çıktığında güncelle butonuna basınız

  ServerList

  ilk counter strike’ı setuptan yüklüyoruz
  sonra v23 patch ı açıp kuruyoruz
  fazla uzatmaya gerek yok indirdiklerinizin hepsini sırasıyla açıp kurun.

  Not : oyuna girmeden önce sxeyi açın.
  Not: bot yüklemeyin aksi takdirde online oynayamazsınız.

  Sxe Hataları Ve Çözümleri
  sXe HATALARI SORUN 1….

  Konumuza gelelim eğer oyuna girince sxe injected bir süre sonra hata veriyorsa masa üstüne gelin ve sonra tekrar cs’ye dönün bir şey olmaz..Eğer öyle hata verdiyse ve kurtulmak istiyorsanız.Sxe injected kapatılacak hatası geldiğinde tamama tıklamadan tekrar sxe’ye tıklayın ve tekrar oyuna girin bir sorun olmıcaktır.Kolay gelsin

  sXe HATALARI SORUN 2….

  s.a arkdaşlar ılk once kolay gelsın cs’de yenı bır devır acıldı tabiki eski wallhack ve dığerhılelerı koruma programı olan cheating-death cs’yi bıraktı ve yerine sXe-İnjected Çıktı.Çıktığı ılk gunden beri sorun olan bu program service pack hatası verıp ve Vistaya uyumlu olmakla bırlıkte cs ye bır cok sorun getirdi.Ben bu sorunlardan bı kac tanesını kendım denıyerek buldum.

  sXe HATALARI SORUN 3….(Sxe Yükleyince Pc Reset Çekiyor İse)

  Eger servis pack 2 degılse hıc boşa ugraşmayın.Eger servis pack 2 olupta reset atıyorsa buyrun okuyun.sxe injected programını setuplarken i gree dedıkten sonra Ustte sagda Browse dıye bır bolum var ona tıklayıp “Masa Üstüne” ayarların sXe’yi setuplayın Ve setuplama işi bitince show deatlis diye bir yazı yazmakta ona tıklayın sXe setuplama işlemini sona erdirin.Masa üstüne tıklayıp yenile yapın sXe injected diye bir klasör acılacak onun ıcındekı sXe’yi calıstırın sakın Masaüstünde bulanan sXe’yi calıstırmayın.

  sXe HATALARI SORUN 4….

  Sxe Çalıştırıp Oyuna gırdıgımde Msn’den mail gelınce bırden masa ustu gelıyor Sxe kapanıyor ve cs’den otomatik çıkıyor.

  Arkadaşlar bunun 2 yontemi var 1.si ya Msn yı kapatıp gırıceksınız ya da Sxe-injected sitesinden Sxe’nin Surumu olan Fix yamasını ındırıceksınız bu yama 1.0 2.0 olarak degısıyor o sıtesınde surume gore yamasını gosterıyor.

  “Fix Sürümleride BAZI BİLGİSAYARLARDA HATA VERİYOR BİLGİNİZ OLSUN”

  sXe HATALARI SORUN 5….

  Sxe Çalıştırıp Cs’ye Girdiğimde bir süre sonra sXe hata veriyor.Tekrar Çalıştırmak İstediğimde ise Pc resetliyor.

  Arkadaşlar bunun sebebi sXe Setuplarken oluşan bir hatadır nasıl giderilebilir derseniz.Program Download bölümünde;3 Sn’de Trojen Avı programı var Onu indirip pc’yi tarattırın ve hayatınızda hiç hata vermemiş şeylerde trojen olduğunun farkına varıcaksınız şahsen ben öyle yaptım ve artık bi sorunum yok

  3 Sn Trojen Avı Linki:

  http://www.greatis.com/unhackme310b.exe

  sXe HATALARI SORUN 6….

  Evet arkdaşlar söylediğim şeyleri yapın sorununuz kalmıcak inş. %99 bir ihtimal veriyorum.

  1.yol:sXe injected programına sağ tıklayıp Özellikler diyoruz (setup’una degıl programına)
  2.yol:Özelliklerden Uyumluluğu seçiyoruz.
  3.yol:Aşşada ilk kutucukta “bu programı şu uyumlulukta çalışmasını istiyorum.
  4.yol:O kutucuğa tıkladıktan sonra aşşada bir bölüm açılıyor;ona tıklayıp windows 2000 yapıyoruz.Uygula tamam diyoruz ve bitiyor.

  sXe HATALARI SORUN 7…..

  Eğer bilgisayarınız service pack 2 degılse internetten bulup indirin ya da service pack 2 yükleyin oda olmadı service pack yükseltin.

  sXe HATALARI SORUN 8…..( FPS DÜŞMESİ )

  Arkadaşlar bu fps düşmesi tamamen bir sXe hatasıdır Cs’ye ait her şeyi silin..Sxe 4.8’i kaldırın Fix sürümü yerine 4.8 normal sürüm kullanın..Cs’yi tekrar kurup sXe 4.8 Fixsix sürümünü üstte anlattığım gibi setuplayn ve ayarlayın hata kalkacaktır….

  sXe HATALARI SORUN 9….

  Yükledikten sonra cs’ye girince ALİASLAR OFLİNE yazısı çıkmıyor ve ne zaman servere girdiğinizde sXe injected kapatılacaktır yazısı geliyorsa…Sxe ve cs’yi sil tekrar yükle geçiyor…..

  Sxe’yi çalıştırıp cs’ye girdiğnizde hata veriyor ya da aktif hale geçmiyorsa fix sürümünü kullanmayın normal sürüm indirin yoksa düzelmez.

  sXe HATALARI SORUN 10…..

  God like Monsterkill Rampage Ses’leri cs’de hata verebiliyor Sxe’yi etkiliyor benim oyunumda o seslerin hiç birisi yüklü değil yükleyince sXe hata veriyor ve cs ile uyumluluk sağlanmıyor bu durumada dikkat edin.

  sXe HATALARI SORUN 11…..

  Diğer bir sorun sXe açıp oyuna girdiğinizde sxe hatası geliyor ve tıkladığınızda masaüstü geliyorsa sxe’yi sağ en alt köşeye çekin yani saatin bulunduğu kısma ya da oyundan quit yazıp çıkın hataya tamam demeden tekrar sxe injected programına tıklayın geçicektirr

  sXe HATALARI SORUN 12… ( Sxe İnjecTed 4.9 )

  SenOyna Online Oyun Komunitesi – Dosyalar – sXe Injected 4.9

  sXe HATALARI SORUN 13….

  Beyler Sxe injected 4.9 sürümü yüklemeden önce denetim masasından sxe’yi kaldırın ya da klasöründen unnistall yapın sxe’ye ait herşeyi silmeyi unutmayın setubuna kadar dikkat edin yoksa 4.9’u setuplarken hata verir…..

  sXe HATALARI SORUN 14….

  Arkadaşlar sXe açıp console girince ALİAS OFLİNE YAZISINA DİKKAT EDİN..Eğer o yazı çıkmıyorsa lütfen sxe programını kapatıp tekrar oyuna girin ve sürekli deneyin hala aktif hale geçmiyorsa sxe programına tıklayıp güncellenin yanında bulunan seçenekler kısmına tıklayıp oradaki kutucukları tik işaretiyle doldurun ve bilgisayara reset atın bu işlemi yaparken HLSW kullanan arkadaşlar oyuna bi zahmet cs’den normal giriş yapsınlar…

  sXe HATALARI SORUN 15….

  Arkadaşlar sXe çalıştırıp oyuna girdiğinizde log kayıtlarında sXe’nin açılmadığını gösteren bir yazı geliyor işte sXe Couldun’t ya da Launch game gibi yazılar sonucu oyuna giremiyorsunuz bunun bir nedeni belki yklediğiniz oyun yama olabilir ya da girdiğiniz serverlerde SOCL 2 olduğundan bazı map dosyalarını kabul etmeyebilir.Onun için Cs’nin normal sürümünü kullanmaya özen gösterin bu olayın bir sebebide kullandığınız cfg’lerdende kaynaklanabilir.Onun için eğer oynamak istiyorsanız bazı yapılması gereken durumlar var eğer “De_dust2 map’i açılmıyorsa arkadaşınızdan rica edin ve cs’nin içindeki d2 map’inin değiştirin ya da modeller’ini tekrar yükleyin…Umarım geçicektir. Kolay gelsin

  sXe HATALARI SORUN 16….

  Oyuna girerken sXe intercepting hatası alan arkadaşlar…bu hatanın çözümünü daha önce vermiştim ama bu 2.çözümü uyguladıklarıma göre “cs’nin içinde bulunan hl.exe dosyasından kaynaklanan bir durum olduğunu anladım ve msn’den yada internet sitelerinden arkadaşlarınızdakı hl.exe dosyalarını değiştirdiğiniz zaman düzelebilieceğine inanıyorum değiştirdiğiniz dosya eski sürüm olmamasına dikkat ediniz.Bu çözüm her bilgisayarda olmuyor bunuda biliniz her hl.exe değişimi bu hatayı HER ZAMAN düzeltmiyor.”

  sXe HATALARI SORUN 17….

  Eğer kullandığınız anti-virüs markası KAYSPERSKY türüyse sXe kullanımını Açmaya bilir.O Anti-Virüs ne kadar iyi olursa olsun başkasını kullanmanızı tercih ediyrum….

  sXe HATALARI SORUN 18….

  Arkadaşlar sXe’ye tıklıyorsunuz yanda kum saati çıkıyor ve sXe açılmıyorsa “alt + ctrl + del yapıp işlemlerden sXe’yi sonlandırın” düzelecektir.

  “alt + ctrl + del yapıp EN ÜST SAĞDA DOSYA VAR ONA TIKLAYIN ÇALIŞTIRDAN SXE KLASÖRÜNÜN BULUNDUĞU YERİ DOĞRU YAZIN VE TAMAM DİYİN….

  SxE HATALARI SORUN 19. (ALINTIDIR ARKADAŞLAR) FPS SORUNU

  Bir zamanlar bende de olduğu gibi sanırım çoğu kişide sxe’den dolayı playerlar fps düşmesine veya ping oluşmasına mahruz kalıyor.
  Bundan kurtulmanın yolunu anlatayım sizlere.Sadece 1.6 için geçerlidir.
  İlk önce Cs yi ve sxe yi pc ‘ den kaldırıyoruz.Kaldırdıktan sonra Aşağıda verdiğim linkten Combofix’i çalıştırıyoruz.Program Bilgisayarınızı tarıyor ve res atıyorsa sorun yok demektir.Pc kendini resetledikten sonra cs ‘ yi tekrar kuruyoruz.Cs ‘yi kurduktan sonra v23 patch değil gene aşağıda verdiğim linkten v26 patch i kuruyoruz.C/program files/Valve yi secip Solda olan “??????” na tıklıyoruz ve Patch yapıyor.İşlemler bittikten sonra sxe 4.8 fixsiz olanı kuruyoruz.Masaüstündeki sxe’ye sağ tıklayıp özellikler Uyumluluk sekmesine geliyor ordan Windows 2000 yi secip uygula tamam diyoruz ve sorununuz ortadan kalkmış oluyor.Saygılar. Cevaplarınızı bekliyorum…

  Link : RapidShare: 1-Click Webhosting

  SxE HATALARI SORUN 20 (FPS DÜŞMESİ VE MS OLAYINA KESİN ÇÖZÜM)

  Müjdeler olsun… umarım bu virüstür herkesteki hatanın kaynağı

  Bendede sxe açtığımda 10 15 fps veriyordu, anlatacaklarımı yaptım ve işe yaradı

  ilk önce bu virüs sizde varmı diye bakacak olursa ;

  başlat>çalıştır>msconfig diyerek msconfig i açıp başlangıç sekmesini tıklatın ve amvo.exe
  adında başlangıc ögesi görürseniz yanındaki kutucuğu boşaltın…

  devam.. daha sonra amvo.exe nin silinmesi için bulduğum script i indirip pc nizi taratın sırayla onay falan kıl tüy alacaksını taratırken ve sonunda işe yarıyor

  Vb script:
  YourFileHost.com – Free hosting for ALL your files S4

  Lan bu amvo yu neden siliyoruz diyecek olursanızda
  eleman yazmış

  Amvo.exe
  Amvo.exe dosyası nedir nasıl bir şeydir diye merak edenlere kısaca özet geçeyim. Amvo.exe, bilgisayarda system32 klasörünün altına yerleşen ve içinde gizli dosya olma özelliğini barındıran zararlı bir dosyadır. Ayrıca msconfig’ den bakıldığında açılışa kendini eklediğinide görebilirsiniz.Bu zararlı exe’ nin yanında amvo1.dll ve amvo0.dll dosyalarıda beraberinde gelir ve o dosyalarda aynı özelliğe yani gizli dosya olma özelliğine sahiptir. Bu dosya bilgisayarımıza nasıl bulaşır ve bulaştığında ne olur, neye etki eder? Hemen cevabını vereyim, bu dosya bilgisayarınıza “Flash Bellekleriniz sayesinde bulaşır. Sistemde yavaşlamaya ve en büyük etkisi olan gizli dosyaların görüntülenememesine neden olur. Yani siz gizli dosyaları göster seçeniğini seçseniz bile sistem gizli dosyalarınızı göstermez.

  birde ben oyunu açtığımda fps 20 yi köklüyordu fps_modem 1 olmus ben onu 100 yaptım 100 fps yi elde ettim …

  DİP NOT : DOWNLOAD ETMEK İÇİN SİTEDEKİ YERE İYİ BAKIN EN ÜST SAĞ KISIMDA GİRİLECEK KODLAR VE DOWNLOAD ETMENİZİ SAĞLICAK BUTON BULUNMAKTA DİKKATLİ BAKIN GÖRÜCEKSİNİZ

  SxE HATALARI 21 (NOT DEFTERİ HATASI)

  Not defterlerinde böyle bir hata çıkıyorsa

  ERROR: Control-code time-out: inconsistent information
  – ERROR: < SYSENTER / Int2E ALTERED

  BU hata Bilgisayarınızın ekran ayarıyla ilgilidir eğer TUKERNEL.EXE dosyasını düzeltirseniz geçer yani eski ekran ayarınızı tekrar yklemeniz lazım kolay gelsin.

  sXe HATALARI 22 (sXe KAPATILACAKTIR HATASI)

  Arkadaşlar biliyorsunuz sXe güncellenen bir program ve bazı olşturduğu hataları sonucu üst üste yeni sürümleri eklenebiliyor.Sxe yeni sürümü çıktıktan hemen sonra fix sürümü gelmiyor 1 gn ya da 2 gn sonra fix sürümü geliyor.Fix sürümü olmayan sxe’lerde sxe kapatılacaktır hatası alıp duruyorsunuz.Bu hatanın düzeltiminin olmadığını üst hata çözm yerlerindede söylemştm.Yapılabilecek 2 şey var

  1.si Pc’ye reset çekip tekrar devam etmek.

  2.si sxe kapatılacaktır hatasını mausla sürükleyerek sağ en alta saat’in olduğu kısma getirerek orada bırakmak ve oyuna girmek.

  Bunlardan sadece 1.si kesin çözdmdür 2.sinde ise bazen cs’ye girmeyebilir ya da sXe çalşmayabilir.mlsf yapcak bir şey yok.

  sXe HATALARI 23…(Sxe Açıp Girdiğinizde CS’de DONMA OLUYORSA)

  Arkadaşlar Verdiğim linkteki programı indirip pc’yi taratın sorun ortadan kalkıcaktır.

  kill_amvo_virus_usb_en.zip … at uploaded.to – Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, … 2

  DİP NOT : ALINTIDIR !

  sXe HATALARI 24 (DDSXEİ.SYS HATASI ÇÖZÜMÜ)

  Arkadaşlar “ddsxei.sys hatasının çözümü şöyle.”

  sXe injected programı çalışan arkadaşınızdan rica edin..

  1.si sxe’ye sağ tıklayp özellkler deyin
  2.si Özellkler dedikten sonra hedef bul simgesine tıklayın
  3.sü açılan klasördeki ddsxei “45-46 arasında değişiyor” lk dosyayı alın ve kendi dosyanızla değiştirin
  4.sorun 50 kişide denenip 45’inde olumlu yanıt almştır.Umarım sizde o 45 arasında olursunz

  Lütfen +rep i esirgemeyin az uğraşmadım sxe hataları dışında anlatım ve linkler bana aitdir

  İnternet Üzerinden Counter-strike Oyna ….!! My_babays Farkıyla

  Dünyada en çok oynana counter-strike oyununu internet üzerinden oynamak isteyenler için bilgilendirme konusudur..

  İnternetten Counter-Strike oynamak için öncelikle SXE Injected veya Cheating-Death programını yüklemelisiniz..

  SXE Injected: Yüklemek için Burayı Tıklayınız
  Not: Sürekli güncellenmesi gerekir.

  Cheating Death (C-D): Yüklemek için Burayı Tıklayınız
  Not: Minimum ayda bir kere güncellenmesi gerekir.

  ÖNEMLİ NOT: Serverlerde ya SXE yi yada C-D yi açarak oyuna girersiniz Bazı serverler SXE yi açmanızı isteyebilir bazıları da CD yi.Bu yüzden kesinlikle ikisini bi arada çalıştırarak oyuna girmeye çalışmaynız.Zaten girdiğiniz serverde sizden hangi programın istendiğini anlarsınız..

  Counter-Strike internet oyunu için gereken bi diğer program da Updater.
  Update, Half-Life ve Counter ın kurulumundan sonra Internet oyunlarına girişinizi sağlayan bir programdır.

  Update : İndirmek için tıklayınız.
  rar şifresi : superforum.gen.tr

  Not: Updater i düzenli kurarsanız, Internet CS Oyunu girişinde hiçbir problemle karşılaşmazsınız..

  Şimdi gelelim Internet CS Oyununu nasıl açacağınıza.:

  1. Counter Strike yi açın.
  2. Console yi tıklayın
  3. connect
  Gireceğiniz server e adresini veya IP adresini bildiğiniz serverin bilgisini yazmalısınız.

  Örnek : connect cs1.senoyna.com
  ya da connect 628.202.100

  Bu şekilde giriş yapabilirsiniz..

  Başka bir konu içinde girebileceğiniz Server lerin IP ya da Server ini bulabilirsiniz.

  NOT: Bu ayarlar Counter-Strike 1.5 için geçerlidir..!

  __________________
  Yaptığın İşden Karşılık Bekleme ki; Adı “Emek”Olsun.
  Lâkin, Her Emeğin Karşılığı Vardır.
  imkansız;
  bu dünyayı değiştirebilecek gücü içlerinde keşfetmek yerine,
  kendilerine sunulan dünyada yaşamayı daha kolay bulan,
  küçük insanların ortaya attığı büyük bir kelimedir.
  imkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür.
  imkansız bir iddia değil, meydan okumadır.
  imkansız potansiyeldir. imkansız yoktur.

 • Etiketler:cs 1.6 online oynama counter strike 1.6 online oynama counter strike 1.6 multiplayer oynama cs 1.6 internetten oynama counter strike 1.6 internetten oynama cs 1.6 online yapma kantır 1.6yı oyna counter strike 1.6 multiplayer oynama resimli cs 1.6 multiplayer oynama sxe ile cs oynama c.s 1.6 online oynama counter strike 1.6 online yapma internet üzerinden counter strike oyna internet üzerinden cs 1.6 oyna counter 1.6 internet üzerinden oynama cs 1.6 online bağlanma counter strike 1.6 online oyna cs servere baglnma resimli anltm cs 1.6 servers indir cs 1.6 online oyna
  Counter-Strike: Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz), Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur.
  Counter-Strike: Global Offensive: Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.
  Kalpazanlık: Kalpazanlık, genelde bir paranın ya da dokümanın sahte kopyasını üretmektir. Ancak günümüzde giyim, yazılım, ilaç, saatler ve bunun gibi diğer üretilen ürünlerin patentlerine veya tescil marka haklarına önem vermeksizin üretilmesi manasına da gelir.
  Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
  Online Computer Library Center: OCLC Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) (Türkçe: Çevrimiçi Bilgisayar Kütüphanesi Merkezi), kar amacı gütmeyen, üyelikli bir bilgisayar kütüphanesi hizmeti ve dünyadaki daha fazla bilgiye daha ucuza ulaşmayı hedefleyen bir araştırma kuruluşudur.
  Çevrimiçi oyun: Bilgisayar ve bazı taşınabilir çoklu ortam aygıtları ile, bir ya da birden fazla kişinin, genel ağa (internet) bağlanarak bilgisayar oyunları oynanması paylaşımına "çevrim içi oyun" denir.
  E-pazarlama: Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.
  Gameforge AG: Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu. 20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.
  Oynaması ücretsiz oyunlar: Ürün pazarlama süreçlerinde ürünün tanınabilirliği açısından, genelde bazen promosyon denilen tanıtım amaçlı geçici bir süre reklam maliyeti adı altında ürünün ücretsiz olarak dağıtılması söz konusudur.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir