Counter Strike Panel

Sponsorlu Bağlantılar
counter strike server kampanya ptt Counter Strike Panel Cs Panel Resmi cs panel counter strike panel cs panel resmi cspan..Counter-strike Server Kiralama

Counter-Strike Server Kiralama

2005 Yılından beri aktif olan sunucularımız ve 80 kadar serverin aktif olması kalitemizi anlatmaya yeterli olacaktır.

Tüm serverlarda lag ve loss Garantisi sunulmaktadır ve ping değerleri 10-20 arasındadır.

Serverdaki ÜCRETSİZ EKLENTİLER

Cs 1.6 & Cs 1.5 Server Fiyatları ;
10+2 = 40 ytl
12+2 = 45 ytl
14+2 = 50 ytl
16+2 = 60 ytl
18+2 = 70 ytl
Kampanya : 20+2 = 60 ytl
22+2 = 90 ytl
24+2 = 100 ytl
26+2 = 110 ytl
28+2 = 120 ytl
Kampanya : 30+2 = 100 ytl
—————————-
10+2 (Maç Server) = 20 ytl

Aylık Fiyatlardır.

Ödemeler aylık yapılmakta olup , Banka veya Ptt yoluyla Gerçekleştirilmektedir.

Etiketler:cs panel counter strike panel cs panel resmi cspanel cs.16 oyunyöneticisi panel cs sunucu panel cs 1.6 panel oyunyöneticisi server kiralama online cs panel indir oyunyöneticisi panel cs 1.6 oyunsunucum panel indir panel.oyunyoneticisi.com cs 1.6 panele model yükleme oyun yonetıcısı panel cs server kirala Oyun YÖneticisi cs 1.6 oyunyoneticisi panel counter strike panel girişi oyun yöneticisi panel cs 1.6oyunyoneticisi indir
Counter-Strike: Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz), Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur.
Counter-Strike: Global Offensive: Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.
Kalpazanlık: Kalpazanlık, genelde bir paranın ya da dokümanın sahte kopyasını üretmektir. Ancak günümüzde giyim, yazılım, ilaç, saatler ve bunun gibi diğer üretilen ürünlerin patentlerine veya tescil marka haklarına önem vermeksizin üretilmesi manasına da gelir.
Panelvan: Panelvan, 3 - 5 metrelik kapalı kasa içi boş aracın içine yük koyularak taşımak için üretilmiş hafif ticari araçlardır.
Panel binalar: Panel binalar eski Sovyetler Birliği cumhuriyetlerinde ve Doğu Almanya dahil olmak üzere tüm Doğu Bloku ülkelerinde inşa edilmiş toplu konutlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir