Counter Strike Xtreme Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar
pratik yeni Counter Strike Xtreme Hileleri Counter Strike 1.6 Extreme V5 Trainer counter strike extreme hileleri counter strike xtr..Counter Strike Ac7 Extreme Hile

Hile yeni çıkmıştır. İçinde nerdeyse tüm hileler mevcuttur. Bir bakıma pratik hile programı sayılabilir. Bu hileyle neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız buyrun linki:

Download

Krulum: Arşivden çıkarıp kurmak yeterlidir. Gerisini çıkan menüden ayarlayabilirsiniz.

Etiketler:counter strike extreme hileleri counter strike xtreme hileleri counter strike 1.6 extreme v5 trainer counter strike extreme trainer counter-strike extreme2010 hileleri kantır extirime hilesi counter-strike extreme görünmezlik hilesi xtreme counter strike hileleri kantır 1 5 extrem oyunları counter strike xtreme v5 görünmezlik hilesi counter strıke extreme v5 trainer kantır 1 5 xtreme hileleri counter-strike 1.6 extreme trainer counter strike extreme v5 görünmezli cs extreme v5 görünmezlik hilesi counter strike extreme v5 görünmezlik counter strike ac 7 extreme cs 1.6 extreme v5 cheats counter strike extreme v5 görünmezlik hilesi
Counter-Strike: Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz), Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur.
Counter-Strike: Global Offensive: Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.
Kalpazanlık: Kalpazanlık, genelde bir paranın ya da dokümanın sahte kopyasını üretmektir. Ancak günümüzde giyim, yazılım, ilaç, saatler ve bunun gibi diğer üretilen ürünlerin patentlerine veya tescil marka haklarına önem vermeksizin üretilmesi manasına da gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir