Counter Zombi Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar
amp bu counter strike daha fazla map models plague satis scripting strike 1 zombie Counter Zombi Hileleri Cs 1.6 Zombi Hilesi counter strike zombie hileleri counter zombi hilel..&-oyunortami.com-counter-strike 1.6-1.5 Server Satış &

SERVER SATIS SITEMIZ —-> www.OyunOrtami.cOm

Counter Strike 1.6 Zombie Mod İçin Pluginler

Zombie Plague : Yarasa

Zombie Plague : Yarasa ; Bu plugin sadece Zombie Plague modunda çalışır.Bu itemi alınca size yarasa gelir ve sizi takip eder.Bu yarasa size düşük yer çekimi sağlar

kurulum:
addons klasörünü doğrudan cstrike klasörünün içine atın.

DOWNLOAD

ALTIN M3

Zombie Plague : Altın M3 ; Bu plugin sadece Zombie Plague modunda çalışır.Bu itemi alınca elinize altın M3 gelir.Altın M3 ün özelliği ise dürbün açıp kapatma,daha fazla hasar vermek.

Kurulumu
models ve addons klasörlerini doğrudan cstrike içine atın.

DOWNLOAD

ZOMBİE PLAGUE ZIRHI

Zombie Plague : Anti Enfeksiyon Zırhı ; Bu plugin sadece Zombie Plague modunda çalışır.Bu itemi alınca zombieler sizi daha zor öldürür.

Kurulumu

ZP_YedekZirh.amxx’ i Plugins klasörüne atın.
ZP_YedekZirh.sma’yı Scripting klasörüne atın.
ZP_YedekZirh.amxx yazısını configs/plugins-zplague.ini’nin son satırına ekleyip serverde map değiştiriniz.

DOWNLOAD

ZOMBİE PLAGUE GÖRÜNMEZLİK

Zombie Plague : Yarı Görünmezlik ; Bu plugin sadece Zombie Plague modunda çalışır.Bu itemi alınca yarı görünmez oluyorsunuz.

Kurulumu

ZP-EI-YariGorunmezLik.amxx’ i Plugins klasörüne atın.
ZP-EI-YariGorunmezLik.sma’yı Scripting klasörüne atın.
ZP-EI-YariGorunmezLik.amxx yazısını configs/plugins-zplague.ini’nin son satırına ekleyip serverde map değiştiriniz.

DOWNLOAD

ZOMBİE PLAGUE UÇAN ZOMBİE

Zombie Plague : Uçan Zombie ; Bu plugin sadece Zombie Plague modunda çalışır.Uçan zombiyi seçtiğinizde durmadan istediğiniz yere gidebilirsiniz , durmak için CTRL/Space (Oyuncuya göre değişiyor) tuşuna basılı tutunuz.

Kurulumu

Models klasörünü Cstrike’nin içine atın.
VGN_Ucan_Zombie.amxx’ i Plugins klasörüne atın.
VGN_Ucan_Zombie.sma’yı Scripting klasörüne atın.
VGN_Ucan_Zombie.amxx yazısını configs/plugins-zplague.ini’nin son satırına ekleyip serverde map değiştiriniz.

DOWNLOAD

Sınırsız Mermi Plugini v2.0

Bunda mermiler azalıyormuş gibi gözüküyor ama reload yapmadan yani mermi değiştirmeden sınırsız mermi olayı oluyor.Tıpkı biohazard mod’ta olduğu gibi.Ne farkı var derseniz hiçbir farkı yok sadece görünüş Eski pluginde “Unlimited” yazısı yerine bunda mermiler gözükcek

kurulum
CsP_Sinirsiz_Mermi.amxx” dosyasını /plugins içine atın.
CsP_Sinirsiz_Mermi.sma” dosyasını /scripting içine atın.
CsP_Sinirsiz_Mermi.amxx” yazısınıda /configs/plugins.ini ‘nin en alt satırına ekleyin.
Son olarak res atın veya map değiştirin.

DOWNLOAD

Biohazard Drops v2.1

Bu plugin, öldürdüğünüz zombilerden kutu düşürmenizi sağlıyor.Kutularıaldığınızda şansınıza bağlı olarak kristal veya bir kaç özellikten biri gelebilir. Bu birkaç özellik sizi tatmin etmezse kristal biriktirip çok daha farklı ve kullanışlı özellikler alabilirsiniz. Oyundan çıksanız da bu kristalleriniz silinmiyor.

Dondurucu mermiler,öldürücü bıçak darbesi, hızlı koşma zıplama vs.. hepsi oyunun atmosferini bozmayacak şekilde ayarlanmış.

kurulum

ZmDrops.sma’yı cstrike/addons/amxmodx/scripting içine
ZmDrops.amxx cstrike/addons/amxmodx/plugins içine atın
Plugins.ini’nin en altına ZmDrops.amxx yazıp kaydedin.
Son olarak harita değiştirin veya serverı yeniden başlatın.

DOWNLOAD

aLıntıdır…

Etiketler:counter strike zombie hileleri counter zombi hileleri cs 1.6 zombi hilesi counter strike 1.6 hileleri zombie counter 1.6 zombi hilesi cs 1.6 zombi hileleri counter strike 1.6 zm hileleri c.s zombi counter 1.6 zombi hileleri counter strike zombi hilesi kantır 1.6 zombie hileleri zm admin dracula dönüştürme Cs 1.6 Nickler cs 1.6 zombie mod hileleri counter zombie hileleri counter strike 1.6 zombi hilesi c.s zombie hileleri cantır 1.6 ZOMBILI HILELERI cs 1.6 web panel mod counter 1.6 zm hileleri
Counter-Strike: Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz), Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur.
Counter-Strike: Global Offensive: Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.
Kalpazanlık: Kalpazanlık, genelde bir paranın ya da dokümanın sahte kopyasını üretmektir. Ancak günümüzde giyim, yazılım, ilaç, saatler ve bunun gibi diğer üretilen ürünlerin patentlerine veya tescil marka haklarına önem vermeksizin üretilmesi manasına da gelir.
Zombi (film): Zombi (İngilizce özgün adıyla Dawn of the Dead), George A. Romero tarafından yazılan ve yönetilen 1978 yılı zombi filmi.
Zombi - Ölüm Günü: Zombi - Ölüm Günü (İngilizce özgün adıyla Day of the Dead), George A. Romero tarafından yönetilen ve Yaşayan Ölülerin Gecesi isimli film serisinin üçüncüsü olan, 1985 yılında vizyona giren ABD yapımı korku filmi.
Zombie Panic! Source: Zombie Panic! Source zombi türü film ve oyunların örneklerinden çok oyunculu birinci şahış nişancılı Half-Life 2 düzenlemesi.
Zombie (şarkı): "Zombie", İrlandalı grup The Cranberries'in 1994 tarihli No Need to Argue albümünde yer alan protest şarkı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir