Cübbeli Ahmet Hoca 17 Ağustos Depremi Konuşması

Sponsorlu Bağlantılar
adeta ahmet hoca bile bir cevap dedi deprem filistin hedef iran israil konferans nda nde riski sakarya veren ya yeni yok Cübbeli Ahmet Hoca 17 Ağustos Depremi Konuşması Cübbeli Ahmet Hoca 1999 Sohbetleri cübbeli ahmet hoca 1999 depremi sohbeti cübbeli ah..[cübbeli Ahmet Hoca’dan Yeni İnciler]

Cübbeli Ahmet Hoca’dan yeni inciler
Sakarya’da bir konferans veren Cübbeli Ahmet Hoca, yine ilginç açıklamalar yaptı.

“Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkar” dedi.

Binlerce kişinin ölümüne yol açan 17 Ağustos 1999 depreminin fuhuş, zina ve faizle para verildiği için olduğunu kastederek büyük tepki toplayan Cübbeli Ahmet Hoca, 10 yıl aradan sonra yine Sakarya’ya geldi. Arkasındaki dev Türk bayrağının önünde konuşan Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç açıklamalar yaptı.

“Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor” dedi.

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Ünlü Sakarya’nın Erenler İlçesi’nde kalabalık bir topluluğa konferans verdi. Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan ve kadınlar ile erkeklerin haremlik selamlık oturduğu toplantıda Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç iddalarda bulundu. Deprem sonrası söylenen sözlerle kendisinin adeta hedef yapıldığını ve kimse için yanlış bir şey söylemediğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Mahmut efendinin izni ile il il gezerek bu konuşmaları yapıyorum. Hocalık iddiam yok. Bana ne görev verilirse yaparım. Hatta çaycılık veya tuvalet bile temizlerim” dedi.

Cübbeli hoca, “İran neden İsrail Filistinlileri katlederken sessiz kalıyor? İran ne kadar Müslüman? Araplar İsrail’in katliamında neden sessiz? Bu sorulara cevap lazım. Şimdi size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir. Filistin katliamı durur. Eğer bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor” diye konuştu.

Salonu dolduran yüzlerce kişiye seslenen Cübbeli Ahmet Hoca, “Türkiye 20 yıl sonra Hıristiyan yapılacak. Türkiye’de birçok din alimi sureleri yanlış aktarıyor, yanlış anlatıyor. Sonra da ayarı bozulan bana geliyor. Bana gelen (Beni düzelt) diyor” dedi. Ters ilişki konusunda da konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, “Sakın böyle hata yapmayın” ifadelerini kullandı. Konferans yapılan toplu dualar ile son buldu.

Etiketler:cübbeli ahmet hoca 1999 depremi sohbeti cübbeli ahmet hoca 17 ağustos depremi konuşması cübbeli ahmet hoca 1999 sohbetleri cübbeli ahmet hoca 17 ağustos 1999 cübbeli 17 ağustos depremi konuşması Cübbeli ahmet hoca 17 ağustos depremi ile ilgili konuşması cübbeliahmet hoca 17 agustos deprem sohbeti cübbeli ahmet hocadan fuhus ve mutis fikra youtube cubbelı 1999deprem sohbetı cübbelinin 17 ağustos konuşmasi cübbelinin 1999 depremiyle ilgili konuşması 17 ağustos depremi cübbeli ahmet hoca cübbeli ahmet hoca2000 yılı sohbetleri cübbeli ahmet 17 ağustos depremi konuşması cübbeli ahmet hocanın 17 ağustos depremi konuşması cübbeli ahmet hoca 1999 deprem sohbeti cübbeli ahmet hoca 17 ağustos deprem sohbeti cübbeli ahmet hoca dan dualar cübbeli ahmet hoca son sohbeti cubbeli hoca israil
Ahmet Necdet Sezer: Ahmet Necdet Sezer (d. 13 Eylül 1941, Afyonkarahisar), hukukçu ve devlet adamı. Türkiye Cumhuriyeti'nin onbeşinci Anayasa Mahkemesi başkanı ve onuncu Cumhurbaşkanıdır.
Ahmet Kaya: Ahmet Kaya (28 Ekim 1957, Malatya - 16 Kasım 2000, Paris), Türkiye'de 1980 ve 1990'larda çıkardığı albümler ve verdiği konserlerle tanınmış, anne tarafından Türk, baba tarafından Kürt kökenli şarkıcı ve besteci.
Ahmet Hamdi Tanpınar: Ahmet Hamdi Tanpınar (23 Haziran 1901; İstanbul – 24 Ocak 1962; İstanbul), çağdaş Türk romancı, öykücü ve şair.
Ahmet Adnan Saygun: Adnan Saygun, (Ahmed Adnan Saygun) (d. 7 Eylül 1907, İzmir – ö. 6 Ocak 1991, İstanbul). Klasik batı müziğinde yapıtlar vermiş bir Türk bağdarı, müzik eğitimcisi ve budun müzik bilimcisidir (etnomüzikolog).
Ahmet Mithat Efendi: Ahmet Mithat (d. 1844; Tophane, İstanbul - ö. 28 Aralık 1912, İstanbul), Türk yazar, gazeteci ve yayıncı.
5 Ağustos: 5 Ağustos, Gregoryen takvimine göre yılın 217. günüdür. Artık yıllarda ise 218. gündür.
10 Ağustos: 10 Ağustos, Gregoryen takvimine göre yılın 222. günüdür. Artık yıllarda ise 223. gündür.
28 Ağustos: 28 Ağustos, Gregoryen takvimine göre yılın 240. günüdür. Artık yıllarda ise 241. gündür.
29 Ağustos: 29 Ağustos, Gregoryen takvimine göre yılın 241. günüdür. Artık yıllarda ise 242. gündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir