Cünüpken Yemek Yenirmi

Sponsorlu Bağlantılar
abdest mehmet ali mola soru cevap sorular Cünüpken Yemek Yenirmi Cünüp Yemek Yenirmi cinsel ilişkiden sonra yemek yenirmi cünüpken yeme..İslami Sorular Ve Cevaplar:seferde Hayzı Biten..ve Daha Birçok Soru Cevap Burada

Seferde Hayzı Biten -Seferde Hayzı Biten -Gusletmek İçin Uygun Yer Bulamazsa

Sual:

Seferde hayzı biten kadın, gusletmek için uygun yer bulamazsa ne yapar?

Cevap:

Önce gusül için bütün imkânları araştırır. Varsa kadınlar hamamına gider. Uygun birisine durumu anlatır. Yine uygun yer bulamazsa, iki namazı cem etme imkânı varsa, guslünü tehir eder. Bu da mümkün olmazsa, gusül için teyemmüm eder ve suyla abdest alıp namazını kılar. Yolda, otobüste olup gusledecek yer bulamayan da, cem etme imkânı da yoksa mola yerinde teyemmüm eder.

Mehmet Ali Demirbaş

Etiketler:cinsel ilişkiden sonra yemek yenirmi cünüpken yemek yenirmi cünüp yemek yenirmi cinsel ilişki sonrası yemek yenirmi mustafa karataşa sorulan sorular mustafa karataşla guslü gerektiren durumlar mustafa karataş soru ve cevaplar mustafa karataş ilişkide yasak olan gece Cimadan sonra yemek yenirmi ilişkiden sonra yemek yenirmi ilişkiden sonra birşey yenirmi ilişkiye girdikten sonra yemek yenirmi mustafa karataşsoru cevap hattı ilişkiden sonra abdest almadan yemek yenirmi gusülsüz yemek yenirmi islami soru cevaplar cünüp iken yemek yenirmi cunup yemek yenir mi mustafa karataş kandilde iliski gusül abdesti almadan yemek yenirmi
Yemek borusu: Yemek borusu, oesophagus yenilen yiyeceklerin ağızdan sonraki geçiş bölgesidir.
Yemek tuzu: Yemek tuzu, kimyada sodyum klorür (NaCl) ismiyle bilinen beyaz kristal yapılı bir bileşiktir. İnsan dahil tüm canlıların besin kaynaklarından olan tuz, ticari bakımdan da önemli bir maddedir.
Yiyecek: Yiyecekler öncelikle karbonhidratlar, yağlar, su ve/veya proteinlerin karışımından oluşur. Yiyecek maddeleri hayvan ve insanlar tarafından istek ve arzu içinde yenip ya da içilmek suretiyle tüketilir.
Yemekteyiz: Yemekteyiz, Show TV ekranlarında hafta içi her akşam gösterilen ve Türkiye'de yayınlanan yarışma programıydı ancak program yeni sezonda Ekim 2012'de FOX'ta yayın hayatına devam edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir