Dailymotiondan Müzik İndirme

Sponsorlu Bağlantılar
dosya platform windows windows 2000 yok yolla youtube Dailymotiondan Müzik İndirme dailymotion müzik indir dailymotiondan müzik indir..Dailymotion,youtube Ve Başka Sitelerden Video İndirme Programı

Youtube,Dailymotion ve başka sitelerden video indirmek için mükemmel bir program.

Yapımcı: FDRLab

Dosya Boyutu: 2,94

Dil: İngilizce

Platform: Windows 2000/XP/Vista/7

Uninstall Seçeneği? Evet Limit: Yok

Arkadaşına yolla…

Link:

save2pc 4.01 indir

Etiketler:dailymotion müzik indir dailymotiondan müzik indirme dailymotion müzik indirme dailymotion şarkı indir videoyu mp3 olarak indir daily dailymotiondan mp3 indirme sitesi yotube dan video indirme sayfası dailymotion mp3 müzik indirme sitesi dailymotiondan mp3 dailymotiondan mp3 indirme dailymation dan telefona müzik indirmek dailymotion dan mp3 indirme video indirme programi dailymotion dan video indirme
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
İndirme yöneticileri listesi: * Aria [http://aria.rednoah.com/]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir