Darkorbit Bedava Çar Şifreleri

Sponsorlu Bağlantılar
alfa ama beyler birde bunun cok elit flax galaxy goliath hepsi iris karar lf2 lv orbit roket skylab tane uzay Darkorbit Bedava Çar Şifreleri Darkorbit Çarları Ve Şifreleri darkorbit bedava char şifreleri darkorbit bedava ç..Darkorbit Bedava Char.

Arkadaşlar Bana Darkorbitte Güzel Bir Char Veririmisiniz PM olarak Atarsnız Sevinirim Şifreyi. Ayrıca Bol BOL +REP Veririm.

Darkorbit Char Süper Goli (341 K Urili)

Beyler darkorbitteki charımı satmaya karar verdim kasamıyorum işlerim dolayısıyla , zamanında cok para vermistim ama ucuza satıcam bunun için lütfen pazarlık yapmayınız..
Tür:Goliath
Seviye:12
TP=10.968.250
ŞEREF=55.000 civarı
Ikramiye=342 Eu.
SERVER=Türkiye 3
Klanı kendisinindir toplam klandaki parayla beraber 150 milyon Creditsi vardır..
İÇERİK = 5 İRİS ,3 FLAX , yeni 5 tasarım haricinden tüm tasarımlar mevcuttur.irisler 4-5 lvldir.100+ tamir kuponu mevcuttur.Diroittekilerle beraber toplam 23 tane LF3 , 6 tane de LF2 vardır.Slot 4 cpu vardır(10 lu slot),Ambar genişletme ve cephane genişletmesi 3 vardır.yaklaşık 20.000 kadar elit lazer ve 2000 kadar elit roket mevcuttur.Roket turbosu ve roketatar cpu ile beraber bütün cpu ları tamamdır.11 tane uridiumla alınan en son hız vardır.elit.12 tane de uriyle alınan son model kalkan vardır. Robot3 vardır.en son çıkan. ve en ÖNEMLİSİ , İÇİNDE 341,000 urisi vardır dokunmadım :))
Klanın ismi NoBD’dir.NoBody anlamında. MMO’dur.Galaxy Gates te ALFA kapısı 23/34 Beta 15/48 Gama 10/82 dir.
SKYLAB = HEPSİ 20.SEVİYE VE FULLDUR !!
FİYAT=100 TL düşündüm.(pazarlık payı yoktur).

Msn adresim ; b m w _ j a g u a r @ w i n d o w s l i v e . c o m (boşlukları silin 😉 ) 😉

Dark Orbit

Dark orbit çok güzel bir uzay oyunudur.Ben 3 lv yim ve ortadaki şirketteyim 3 şirket var başta 3 tanesinden birini seçioz ve oyuna başlıorz oyunda krediler var kredileri bonus kutuları ile ve uzay istasyonunda ham maddeleri satarak kazanıorz birde canavarları kesince oluyor.ham maddeleri laboratuvarda yapabiliyoruz başka ham maddelerle.benden bu kadar.

Etiketler:darkorbit bedava char şifreleri darkorbit bedava çar şifreleri darkorbit çarları ve şifreleri darkorbit bedava çar darkorbit bedava çar veren darkorbit çar şifreleri bedava darkorbit çarları darkorbit bedava çar verenler darkorbit bedava çar verme darkorbit bedava char darkorbit çar şifreleri bedava darkorbit çarları bedava darkorbit çar veren darkorbit bedava hesap şifreleri darkorbit gerçek çar şifreleri darkorbit carları gerçek darkorbit çar şifreleri http:www.webhatti.comoyun-genel557655-darkorbit-bedava-char.html darkorbit bedava güzel charlar darkorbit bedava çarlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir