Deep Freeze Eski Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
biosta deep freeze deepfreeze gelecek gibi halde ilk standart veya ya Deep Freeze Eski Sürüm Deep Freeze Standart Kullanımı deep freeze orjinal şifresi deep freeze eski sürüm..Deepfreeze Aıo V2.0 (resimli), Orjinal Deepfreeze Sürümleri ..

.::::.
Deep Freeze , özellikle internet kafeler için çok faydalı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış halde eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.

.::::.
Deep Freeze Administrator 5.50
DeepFreeze Standart 6.10
DeepFreeze Standart 6.30
DeepFreeze Standart 6.0
Deep Freeze Enterprise 5.70
Deep Freeze Enterprise 6.20
Deep Freeze 2000/XP
Deep Unfreezer 1.6

Boyut : 109 MB
Part 1 = 54 MB
Part 2 = 53 MB


Deepfreeze Şifre Kırma Veya Silme

arkadaşlar bilindiği üzere deepfreeze bir çok kişinin başına beladır. şimdi diyelimki deepfreeze şifresini unuttunuz ve kırmanız gerekiyor size anlatayım hemen: şimdi ilk başta bilgisayarımızı yenikten başlatıyoruz ve bios a giriyoruz bios a girmek için bilgisayar açılanıya kadar delete tuşuna basın gelir. sonra biosta tarihi değiştireceğiz üzerine geleceğiz sonra 2008 ise 2006 ya alacağız ve f10 a basacağız sonra ok diyecez ve bilgisayar açılacak ve deepfreeze silinmiş olarak gelecek beğenenler rep i esirgemeyin bi teşekkürü de unutmayın.

Etiketler:deep freeze orjinal şifresi deep freeze eski sürüm deep freeze standart kullanımı deep freeze orjinal indir deep freeze sürümleri eski deep freeze deep freeze orjinal deepfreeze aio v2.0 orjinal deep freeze indir deepfreze sürümleri deep free 6 şifresı nedır orjınal deep freeze standard edition deep freeze orjinal şifresi nedir deepfrezee sürümleri deep freeze create program orjinal deepfreeze indir deep freeze 2000xp resimli anlatım deep freeze orjnal deep freeze 6 orjinal şifresi ne
Sürüm Kontrol Sistemi: Sürüm Kontrol Sistemi (Version Control System - VCS), Düzeltme Kontrol veya Kaynak kontrol, belge, program ve bilgisayar dosyaları gibi depolanan diğer bilgilerin değişiklik yönetimidir.
Sürüm denetim dizgesi: Sürüm denetim dizgesi, (veya sürüm kontrol dizgesi ya da sürüm kontrol sistemi) aynı bilgi biriminin birden çok yenilenmesinin yönetimidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir