Değişik Tarzda Yazı Yazma

Sponsorlu Bağlantılar
belli bu daha gradient ilk ince nokta pek resim sayfa stili yeni bir Değişik Tarzda Yazı Yazma Değişik Tarzda İsim Yazma yazı stilleri yazma değişik tarzda yazı yazma deği..Farklı Bir Yazı Stili

Bu dersimizdee farklı bir yazı stili yapacağız…

Adım 1:

İlk olarak yeni bir sayfa açıyoruz ve arkaplanı oluşturuyoruz.

Adım 2:

Daha sonra istediğimiz font ve boyutlarda yazımızı yazıyoruz.

Adım 3:

Aşağıdaki efektleri uyguluyoruz.

Son Hali:


2d Görünümlü Yazı Stili

2D Görünümlü Yazı Stili

Öncelikle CTRL + N kısayolumuzla bir sayfa açıyoruz ceya resim (CTRL + O).

Yazımızı yazıyoruz, dikkat etmemiz nokta yazı stilinin kalın olması
gerekiyor, ince yazı stilinde bu özellik pek belli olmayacaktır.

Sayfamıza yazımızı yazdık.

“Layer Style” penceremize giriş yaptık

Bu
resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak
büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 602×390.
Enlarge this imageSayfayı küçültmek

“Layer Style” penceresinden resimdeki “Gradient Overlay”ayarlarını yapıyoruz.

SONUÇ:

Etiketler:yazı stilleri yazma değişik tarzda yazı yazma değişik tarzda isim yazma En Güzel 3 Boyutlu Yazı Stilleri ozan ismini yazma stilleri farklı yazı stilleri farklı tarzlarda yazı yazma farklı tarzda isim yazma ozan yazi stilleri farkli yazi stilleri değişik yazı stili yazma ücretsiz siteler grafikli isim yazma farklı boyutlarda yazı türleri farklı yazı stili farklı tarzlarda yazı şekli 3 boyutlu yazı stilleri forumsende yazi degistirme
Değişik şuur halleri: Değişik şuur halleri, parapsikolojide insanın uyanıkken bulunduğu olağan şuur halinden farklı şuur hallerini kapsayan bir terim olarak kullanılmaktadır.
Değişik dillerde ülke adları (J-P): Dünyada çoğu ülkenin farklı dillerde farklı isimleri vardır. Bazı ülkelerin politik nedenlerden dolayı zaman içinde isimleri de değişmiş olabilir.
Değişik dillerde ülke adları (R-Z): Dünyada çoğu ülkenin farklı dillerde farklı isimleri vardır. Bazı ülkelerin politik nedenlerden dolayı zaman içinde isimleri de değişmiş olabilir.
Değişik dillerde ülke adları (A-Ç): Dünyada çoğu ülkenin farklı dillerde farklı isimleri vardır. Bazı ülkelerin politik nedenlerden dolayı zaman içinde isimleri de değişmiş olabilir. Bu madde uluslar, ülkeler ve özerk devletler için bilinen tüm isimleri vermeyi amaçlamaktadır.
Değişik dillerde ülke adları (D-İ): Dünyada çoğu ülkenin farklı dillerde farklı isimleri vardır. Bazı ülkelerin politik nedenlerden dolayı zaman içinde isimleri de değişmiş olabilir.
Yazılım: Yazılım (İng. software), değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.
Edebiyat: Edebiyat olay, düşünce, duygu ve hayalleri dil aracılığı ile estetik bir şekilde ifade etme sanatıdır.
Yazıt: Yazıt ya da Kitabe, genelde anıtsal bir eserin üzerine tanıtım ve bilgilendirme amaçlı yazılara verilen addır.
Yazıcı: * Yazıcı - Bilgisayar donanımı
Mikroişlemci: Mikroişlemci, işlemci (bazen kısaltma olarak µP kullanılır) ana işlem biriminin (CPU) fonksiyonlarını tek bir yarı iletken tümdevrede (IC) birleştiren programlanabilir bir sayısal elektronik bileşendir.
Yazmaç öbeği: Yazmaç öbeği bir merkezi işlem birimindeki işlemci yazmaçlarının bir dizisini ifade etmektedir. Modern tümleşik devre tabanlı yazmaç öbekleri genellikle çok portlu hızlı durağan Rastgele Erişim Bellek'leri (SRAM's) kullanılarak sistemlere tümleştirilmektedirler.
Yazmaçların yeniden adlandırılması: Yazmaçların yeniden adlandırılması, işlemcilerde, yürütülen buyruklardaki, aynı yazmaçların tekrar kullanımından doğan sahte bağımlılıkları gidermek için kullanılan bir yöntemdir.
Yazma Sanatı: On Writing

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir