Demir Attım Yalnızlığa Sözleri Kimin

Sponsorlu Bağlantılar
bir duygular kalbimden nerede Demir Attım Yalnızlığa Sözleri Kimin Demir Attım Yalnızlığa demir atim yanlizliga demir attım yalnızlığa sözle..

Demir Attım Yalnızlığa

DEMİR ATTIM YALNIZLIĞA

Sessiz bir köşede her şeyden uzak,

Meçhul yarınlara terkedilmişim.

Dostluklar yalanmış, sevgiler tuzakmış, tuzak…

Hayret! yanılmışım, yalnızım şimdi,

Oysa mutluluğu hayal etmiştim,

Gidenler unutmuş aşkları yalanmış, yalan…

Şöyle bir düşünüp her şeyi birden,

Neden anıları bitirmeyişim?

Yalanmış sevgiler, kalbimden uzakmış, uzak…

Boşa beklemişim yollara bakıp,

Kurak topraklara umutlar ekmişim,

Arzular avuttu, gördüğüm hayalmiş hayal…

Güneşin doğuşu batışı farksız,

Nasıl yaşanırsa yaşadım ben aşksız!

Demir attım yalnızlığa bir hasret denizinde,

Ve şimdi hayallerim o günlerin izinde,

Yüreğimde duygular, ümitlerim nerede?

Etiketler:demir atim yanlizliga demir attım yalnızlığa sözleri kimin demir attım yalnızlığa demir attim yalnizligima soz muzik kim demir attım yalnızlığa söz müzik demir attım yanlızlıga sozleri kime aittir demiratımyanlızlığa
Demiryolu: Bir yerden bir yere madeni bir yol üzerinde, mekanik bir güçle hareket ettirilen araçlar içinde, insan ve eşya taşımasını temin eden tesislerin hepsine birden demiryolu denir.
Demirci: Demirci, Manisa'nın ilçelerinden birisidir. Asıl Ege ile İç Ege'nin dokunak noktasında 30.000 civarındaki merkez nüfusu bulunan bir yerleşim yeridir.
Demir Haç: Demir Haç Nişânı (Almanca: Eisernes Kreuz, kısaca: EK), ilk kez, Prusya Kralı III. Friedrich Wilhelm tarafından 10 Mart 1813 tarihinden itibaren verilmeye başlanmış Alman Savaş nişanıdır.
Demir Çağı: Demir Çağı, genel olarak Bronz Çağı’ndan sonra gelen, demirin çeşitli alet ve silah yapımında esas malzeme olarak kullanıldığı bir arkeolojik devirdir.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir