Deniz Akkaya Eski Hali

Sponsorlu Bağlantılar
adriana lima altina angelina jolie avril lavigne ayda basen beyonce bu bunun gibi ilk kaynak liv tyler rihanna Deniz Akkaya Eski Hali Deniz Akkaya Estetiksiz deniz akkaya estetiksiz hali deniz akkaya eski hal..Deniz Akkayanın Estetiksiz Halii


bu konuyu bunu bilmeyenler için açtım forumda varsa çok özürr

Deniz Akkayanın Estetiksiz Halii

TAM 14 KEZ AMELİYAT OLDU
İşte Ajda Pekkan’ın geçirdiği estetik operasyonların listesi: 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi…

Diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirdi, 4 kez de yüz gerdirme operasyonu geçirdi…

Bunun yanısıra her 6 ayda bir yüzüne botoks yaptırıyor

AJDA PEKKAN

Kaynak:mynet

TAM 17 KEZ BIÇAK ALTINA YATTI
İnternette dolaşan bu fotoğrafı büyük olasılıkla bir kaç kez gördünüz. İlk kez görenler için bir ipucu verelim. Bu fotoğraf günümüzün çok ünlü ve çok aranan mankenlerinden birinin 10 yıl önceki hali.

LİV TYLER’I ÖRNEK ALDI
Bu ünlü manken defalarca estetik operasyon geçirdi. Cerrahlara gittiğinde ise elinde ünlü yıldız Liv Tyler’ın fotoğrafı vardı. 3 kez burnunu yaptırdı, yüzüne dolgu maddesi koydurttu, çenesini törpületti, iki kez göğüs kaldırma operasyonu geçirdi, basen ve bel bölgesindeki yağları aldırttı, kalçalarını kaldırttı.


O da Pekkan gibi yüzüne 6 ayda bir botoks yaptırıyor.


Karşınızda Deniz Akkaya…


Bu kadar uğraşmanın ve acının sonucunda Deniz Akkaya bugünkü görünümüne kavuştu.

————————-


EN GENÇ ASSOLİST
Sahnelerin en genç assolisti eski adıyla Didem Ezgü de güzelleşmek için bıçak altına yatanlardan. Yaşı genç oludğu için çokf azla estetik operasyon geçirmedi. Burnunu düzelttirdi, göğüslerine silikon koydurttu.


PETEK DİNÇÖZ
Geçirdiği küçük operasyonlar sonucunda Petek Dinçöz daha güzel bir görünüme kavuştu.Ünlülerin Estetiksiz Haline Şok Olacaksınız!

Hadise

Avril Lavigne


Beyonce

Fergie

Angelina jolie

adriana Lima


Rihanna

Ünlülerin Makyajsız Hali :) Şaşıracaksınız Mutlaka Bakın

Etiketler:deniz akkaya estetiksiz hali deniz akkaya eski hali deniz akkaya estetiksiz deniz akkayanın estetiksiz hali deniz akkayanın eski hali deniz akkaya ilk hali deniz akkaya eski ve yeni hali deniz akkaya eski deniz akkaya estetik öncesi deniz akkayanın ilk hali DENİZ AKKAYANIN ESKİ HALİ deniz akkayanın eski burnu DENİZ AKKAYA İLK HALİ deniz akkaya deniz akkaya nın eski hali deniz akkaya estetik oncesi deniz akkaya eski yeni deniz akkaya eski burnu denız akkaya ünlülerin estetiksiz hali
Denizli: Denizli ilinin merkezi olan şehir. Ege Bölgesi'nin Ege Bölümü'nde yer almaktadır. 500 bini aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir. Türkiye'nin ise en büyük ve en gelişmiş on altı şehrinden biridir. Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi olan Denizli aynı zamanda otuz bini aşan öğrenci sayısıyla bir üniversite şehridir. 2. üniversite olarak Uluslararası Denizli Üniversitesinin görüşmelerine başlanarak, Uluslarası Denizli Üniversitesi eğitim stratejisi adı altında bir konferans verilmiştir. Bir yılda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Denizli bir turizm kenti olmasının yanısıra düzenlenen yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle (bkz. festivaller) eğitim, kongre, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (Geka) merkezi de Denizli'dir.
Denizlispor: Denizlispor , 1966 yılı Mayıs ayında Denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübür.
Denizaltı: Denizaltı, sualtında ve üzerinde hareket kabiliyetine sahip olan bir deniz aracıdır.
Denizli (il): Denizli, Türkiye'de Ege Bölgesi'nin güneyinde bulunan il.
Akkaya, Muğla: Akkaya, Muğla ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. Dürüye'nin Güğümleri adlı dizi burada çekilmektedir.
Akkaya, Ayaş: Akkaya, Ankara ilinin Ayaş ilçesine bağlı bir köydür.
Akkaya, Espiye: Akkaya, Giresun ilinin Espiye ilçesine bağlı bir köydür.
Akkaya, Ereğli: Akkaya, Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine bağlı köy.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir