Deniz Martı Sesi Mp3

Sponsorlu Bağlantılar
ama baya bilen falan mesala Deniz Martı Sesi Mp3 Doğa Sesleri Nerden Bulabilirim deniz ve martı sesleri deniz martı sesi mp3 doğa s..Deniz Sesi Vs Doğa Sesleri Gibi Sesler Falan Nerden Bulabilirim

ben deniz sesi,doğa sesleri falan dinlendirici sesler falan arıyorum baya aradım ama bulamadım bilen varmı???mesala ceza'nın medcezir şarkısındaki martı sesleri deniz sesi falan çok hoştu.nese şimdiden teşekkürler… :gozkırp:

Etiketler:deniz ve martı sesleri deniz martı sesi mp3 doğa sesleri nerden bulabilirim sualtı gemi sesi deniz sesi indir denız seslerı denizsesi mp3 balık sesleri indir deniz sesi mp3 yukle deniz ve martı sesi mp3 okyanus sesi mp3 indir dinlendirici su sesleri doğa sesleri deniz sesleri martı sesleri nerden bulabilirim doğadan sesler mp3 doğa la ilgili mp3 deniz sesi mp3 deniz sesleri indir
Denizli: Denizli ilinin merkezi olan şehir. Ege Bölgesi'nin Ege Bölümü'nde yer almaktadır. 500 bini aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir. Türkiye'nin ise en büyük ve en gelişmiş on altı şehrinden biridir. Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi olan Denizli aynı zamanda otuz bini aşan öğrenci sayısıyla bir üniversite şehridir. 2. üniversite olarak Uluslararası Denizli Üniversitesinin görüşmelerine başlanarak, Uluslarası Denizli Üniversitesi eğitim stratejisi adı altında bir konferans verilmiştir. Bir yılda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Denizli bir turizm kenti olmasının yanısıra düzenlenen yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle (bkz. festivaller) eğitim, kongre, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (Geka) merkezi de Denizli'dir.
Denizlispor: Denizlispor , 1966 yılı Mayıs ayında Denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübür.
Denizaltı: Denizaltı, sualtında ve üzerinde hareket kabiliyetine sahip olan bir deniz aracıdır.
Denizli (il): Denizli, Türkiye'de Ege Bölgesi'nin güneyinde bulunan il.
Martı (oyun): Martı (Rusça: Чайка, Çayka), Anton Çehov'un dört büyük tiyatro oyunu kabul edilenler arasında ilk yazılmış olanıdır.
Martı Jonathan Livingston: Martı Jonathan Livingston, Amerikalı yazar Richard Bach tarafından yazılmış, bir martının hayatını ve sürüyle birlikte olan yaşamını anlatan fabl türünde hikâye.
Martı (anlam ayrımı): * Martı, martıgiller familyasını oluşturan deniz kuşlarının ortak adı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir