Denizin Ortasında Ne Var Bilmece

Sponsorlu Bağlantılar
bilene tahta Denizin Ortasında Ne Var Bilmece Denizin Ortasında Ne Var Cevabı Denizin ortasında ne var denizin ortasında ne var ..Deninizin Ortasında Ne Vardır

deninizin ortasında ne vardır bilene +10 rep :D:D

Denizin Ortasında Ne Vardır Bilmecesi

Denizin Ortasında ne vardır?

Sizi Böyle Bekleyen Biri Var Mı?

Bu resmi 7 yaşında bir kız çocuğu çizmiş.Tabi bu editlenmiş hali.

Denizin ortasında bir kaya düşünün..
Bu kayanın üzerinde uzunca bir tahta..
Bir tarafta kafesin içinde bir kuş,
Diğer tarafta da kafesin üstünde bir kuş..
Kafesteki uçamıyor, kafesin üstündeki uçabiliyor,
Fakat uçarsa diğer kapatılmış kuş denize düşüp boğulacak..
Serbest olan kuş sırf o düşmesin diye uçmuyor…

Eğer sizi böyle bekleyen biri varsa,
Gerçek sevgiyi bulmuşsunuz demektir…

Şimdi söyleyin bakalım!
Kafesin içindeki mi
Yoksa
Üstündeki mi olmayı isterdiniz??

Denizin Ortasında Villa

Etiketler:Denizin ortasında ne var denizin ortasında ne var bilmece denizin ortasında ne var cevabı denizin ortasında ne vardır denizin ortasinda ne var denizin ortasinda ne var bilmece denizin ortasinda ne vardir denizin ortasında ne var sorusu bilmece denizin ortasında ne var denizin ortasında ne bulunur deniz ortasında ne var denızın ortasında ne var deni denizin ortasında ne vardır bilmece denizin ortasında ne var cevap denizin ortasında ne var bilmece cevabı denızın ortasında ne vardır denizin ortasında ne var bilmece cevapları denizin ortasında ne var sorusunun cevabı denizin ortasında ne var bilmecesi
Denizin Dişleri: Denizin Dişleri 1975 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı Jaws (Çene, ağız) olan ve Peter Benchley'in çok satan romanından uyarlanan filmi Steven Spielberg yönetmiş, başıca rollerinde Roy Scheider, Richard Dreyfuss ve Robert Shaw oynamışlardır.
Denizin Altında 20.000 Fersah (film, 1954): Denizin Altında 20.000 Fersah, 1954 ABD yapımı bilimkurgu macera filmidir. Özgün adı 20,000 Leagues Under the Sea olan film 1955-1956 sinema sezonunda Türkiye'de başlıktaki isimle gösterilmiştir.
Deniz inekleri: Deniz inekleri () sadece suda yaşayabilen ve günümüzde 4 türü kalmış olan, otobur bir memeli takımı. Bu takım Afrotheria üst takımına aitdir; bugün yaşayan hayvanların arasında en yakın akrabaları Fillerdir.
Deniz Ezgisi: Deniz Ezgisi (veya Meryem Ezgisi, Az Yaşir Moşe, ) Eski Ahit'in Çıkış kitabında yer alan bir şiirdir. 20 ve 21. baplarda geçen daha kısa olan ilahi ise Miryam ve diğer kadınlar tarafından söylendi.
Bilmece (şarkı): Bilmece, Işın Karaca'nın 2009 yılında çıkan Uyanış albümünün ilk klip şarkısıdır. İlk önce albümün çıkış şarkısı seçilen "Uyanış" radyolara gönderilmiş, ancak yazın gelmesiyle daha hareketli olan Bilmeceye klip çekilmiştir.
Bilmece, Çınar: Bilmece, Diyarbakır ilinin Çınar ilçesine bağlı bir köydür.
Bilmece, Samsun: Bilmece, Samsun ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir