Detaylı Türkiye Haritası İndir

Sponsorlu BağlantılarTürkiye Fiziki Haritası İndir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bu yazı Detaylı Türkiye Haritası İndir ve Ege Bölgesi Karayolları Haritası hakkında bilgiler içerir. Bu not umarım işinize yarar.

xyzdelinetcilerresmixyz

Türkiye Fiziki Haritası İndir

Türkiye Fiziki Haritası
Harita 10346 x 5386 boyutlarındadır. Jpeg formatında olup sıkıştırılmıştır (zip). 1:1.000.000 ölçeklidir. UYARI: Boyutları çok büyük olduğundan resmin görüntülenmesi bilgisayarınızın belleğini zorlayabilir. 256 mb dan düşük RAM larda kilitlenmeye yol açabilir.

Örnek görüntü

Harita ekte verilmiştir.

İndirmek İçin Tıklayın

Etiketler:detaylı türkiye haritası indir ege bölgesi karayolları haritası ege bölgesi siyasi haritası ege karayolları haritası ege siyasi haritası haritasi karayollari karayolları haritası indir marmara bölgesi karayolları haritası marmara bölgesi karayolu haritası siyasi siyasi türkiye haritası turkiye turkiye haritasi turkiye haritasi indir fiziki siyasi karayollari turkiye karayollari haritasi turkiye siyasi haritasi türkiye haritası fiziki türkiye haritası indir türkiye haritası siyasi türkiye karayolları haritası indir türkiye siyasi haritası türkiye siyasi haritası indir
Türkiye'nin köyleri: Türkiye'nin köyleri, Türkiye'de kırsal nüfusun yaşadığı yerleşme birimlerinden köy kanununun uygulandığı ve köy olarak tarif edilen sayısı 2010 verilerine göre 34.247'dir.
Karasal iklim: Karasal iklim: Kıtaların orta kesimlerinde deniz etkisinden uzak yerlerde, ve Kuzey Yarımküre'de etkili olan iklim çeşitidir.
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Akdeniz iklimi: Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir