Dilde Kahverengi Pas
Dilimin Kahverengi Olmasının Sebebi Nedir?

Dilimin kahverengi olmasının sebebi

Etiketler:dilin kahverengi olması dilde kahverengi pas dil üzerinde kahverengi kahverengi dil dilde kahverengilik dildeki kahverengi renk dil kahverengi dil üzerindeki kahverengi dil neden kahverengi olur dil üstünde kahverengi tabaka dilim kahverengi oldu dilimin üzeri kahverengi dildeki kahverengi pas dil renginin kahverengi olması dilin uzerinde kahverengi dilim kahverengi dilde kahverengi ribozomların virüsler dışındaki tüm canlılarda bulunan ortak organel olmasının sebebi nedir dilimin uzerinde kahverengi tabaka dilimin üstü kahverengi
Kahverengi cüce: Kahverengi cüceler, ilk kez 1995 yılında keşfedilen, ne yıldız ne de gezegen kategorisine konabilen gök cisimleri.
Kahverengi algler: Kahverengi algler ya da Phaeophyta; çok hücreli alglerin büyük kısmını oluşturan Protista şubesidir.
Kahverengi kariyaku: Kahverengi kariyaku (Mazama gouazoupira), geyikgiller (Cervidae) familyasından bir kariyaku türüdür. En yaygın kariyaku türlerinden biri olan gri broket Orta Amerika'nın güneyinden Güney Amerika boyunca Arjantin ve Uruguay'a kadar olan bölgede yaşar.
Kahverengi karınlı bağırtlak: Kahverengi karınlı bağırtlak (Pterocles exustus), bağırtlakgiller (Pteroclididae) familyasından bir kuş türü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir