Diş Ağrısı İçin Dua

Sponsorlu Bağlantılar
allah anha ayetler bagla bakara bir biri bunu duay ekmek emin halis insana internette kere okuma onu rabbi yasin zaman rasulullah Diş Ağrısı İçin Dua Diş Ağrısına Dua diş ağrısı için okunacak dua diş ağrısı için dua d..Diş Ağrısı İçin Okunacak Dua

(82) innema emrühû iza erade sey’en, en yekule lehu kün, feyekun (83) fesübhanelleziy biyedihî melekûtü külli sey’in ve ileyhi türceûn.

Ağrıyan dişin üzerine şehadet parmağını koyup Yasin Suresinin bu son iki ayeti okunursa .Biiznillâhi Teala şifa bulur .Okuma 3-5 veya 7 kere olabilir Halis niyetle okunursa diş ağrısı kesilir
Abdullah Aydın /Tam dua kitabı

Ağrı Ve Sızı İçin Okunacak Dua

Hz.Aişe (r.anha) şöyle diyor:

Bizden biri bir yerinden şikayet ettiği zaman Rasulullah(s.a.v) onu sa eliyle sıvazlar, sonrada:

“Ezhibi’l be’se Rabbennasi veşfi enteş şafi.La şifae illa şifauk.Şifaen la yugadiru sekamen.”

Ey insanların Rabbi.Şifa ver, sensin şifa veren.Senin şifandan başka şifa yoktur.Öyle bir şifa verki geriye dert kalmasın.. Şeklinde dua ederdi..

(Müslim, 2/172)

Diş Ağrısı İçin Okunacak Dua 2

(82) innema emrühû iza erade sey’en, en yekule lehu kün, feyekun (83) fesübhanelleziy biyedihî melekûtü külli sey’in ve ileyhi türceûn.

Ağrıyan dişin üzerine şehadet parmağını koyup Yasin Suresinin bu son iki ayeti okunursa .Biiznillâhi Teala şifa bulur .Okuma 3-5 veya 7 kere olabilir Halis niyetle okunursa diş ağrısı kesilir
Abdullah Aydın /Tam dua kitabı

Karsindaki Insana Kendi Istedigini Yaptirmak İçin Okunacak Dua

Bu Bi Buyu Degildir Diyerekten Anlatayim….
Mesela Bi Sevgilinize Bisey Yaptirmak Istiyosunuz Ve Ikna Ekmek Icin Zorlaniyosunuz. Bunu Ona Yaptirmak Icin Karsinizdakinin Gozune Bakara Icinizden “allahümme Ya Vedüd”yani (agzini Bagla Dilini Tut)
Denilir Bikac Kes Bunu Soluyosunuz Sevginizin Gozlerine Bakarak Yada Karsinizdeki Birine

Kekemelik İçin Okunacak Dua

Soru :
hocam 2010 mart ayı sonlarında yaptığınız programda kekemelikle ilgili bir duadan bahsetmişsiniz ama kardeşim tam alamamış kaçırmış internette araştırdık bazı dua ve ayetler yazıyor ama tam güvenip emin olamadık rica etsek Allah rızası için o duayı tekrar verebilirmisiniz? teşekkürler hocam

Cevap :
Hz Musa Fir’avun’a tebliğe giderken Allah’a dua ediyor ve münacatlarda bulunuyor Tebliğini açık bir şekilde güzel bir dil ve ifade tarzıyla yapayım diye dilindeki kekemelik için de Allah’a dua ediyor Bu Dua Kur’an-ı Kerim’de Taha Suresi’nde geçmektedir Ve şöyledir:

“Rabbişrahlî Sadrî
Ve Yessir Lî Emrî
Vahlul ukdeten min lisânî
Yefkahû Kavlî”

Manası:

“Rabbim benim göğsümü aç

“Bana işimi kolaylaştır

“Dilimden düğümü çöz;

“Ki söyleyeceklerimi kavrasınlar”

Doç Dr Mustafa Karataş

Etiketler:diş ağrısı için okunacak dua diş ağrısı için dua diş ağrısına dua diş ağrısı duası diş ağrısına okunacak dua dis agrisi icin dua dis agrisi duasi dis agrisi icin okunacak dua diş ağrısı için okunacak dualar diş duası agriyan dise okunan duq diş ağrısı için okunan dua diş ağrısı dua diş ağrısı için dualar diş ağrısı için okunacak ayet diş için dua diş ağrısı duaları ağrıyan dişe okunacak dua diş için okunacak dua diş agrısı için dua
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir