Disk Koruma Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar
ama bana bu falan koruma mutlu regedit ya Disk Koruma Kaldırma Korumayı Kaldırma disk koruması nasıl kaldırılır disk koruma kaldırm..Hafıza Kartı Koruması

arkadaşlar hafıza kartında kart okuyucuyla bır değişiklik yapamıyorum disk korumalı dıyor bu korumayı nasıl kaldırabilirim

Hafıza Kartı Yazma Koruma Kaldırma

Arkadaşlar hafıza kartlarının yazma korumasını kaldırmayı aradım aradım ama bir türlü bulamadım daha sonra hafıza kartının köşesinde
Lock Diye bişey var Onu Yukarıya kaldırınca Bide baktım hafıza kartın da yazma koruma falan kalmadı

Yardımcı olabildiysem Ne mutlu bana 😀

Hafıza Kartı Koruması Nasıl Kaldırılır?

arkadalım lock yazıyo ama bişi yokki aşağı yurarı itimmm

Hafıza Ve Flash Belleklerde Disk Yazma Korumasını Kaldırmak

yardım edin ya lütfen bu disk yazma hatası nasıl kalkıyor hem hafıza kartlarınde hemde usb belleklerde

Usb Hafıza Kartlarında Disk Yazma Korumasını Kaldırma

bundan kurtulmak için şu adımları izleyin
Başlat/çalıştıra gelip regedit yazıp tamam dedikten sonra;
HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurr entControlSetContro lStorageDevicePolicies kısmından WriteProtect i bulup sağ tıklayıp “değiştir” dedikten sonra orada çıkan değer eğer 1 ise 0 yapın.
Son olarak ControlSet001 ve ControlSet002 kısımlar içinde aynısını uygulayın

Etiketler:disk koruması nasıl kaldırılır disk koruma kaldırma korumayı kaldırma hafıza kartı disk koruması nasıl kaldırılır koruma kaldırma diskten korumayı kaldırma kart okuyucu koruması nasıl kaldırılır disk korumasını nasıl kaldırabilirim diskten koruma nasıl kaldırılır disk korumasını kaldırma disk korumayı kaldırma çıkarılabilir disk koruma kaldırma diskteki koruma nasıl kaldırılır diskte koruma nasıl kaldırılır disk koruması kaldırma korumalı hafıza kartı biçimlendirme hafıza kartında disk koruması nasıl kaldırılır hafıza kartı korumalı diski korumadan kaldırma diskin korumasını kaldırma
Korumalı kruvazör: Korumalı kruvazör, 19. yüzyıl sonlarında ortaya çıkan bir savaş gemisi tipidir. Bu gemi tipinde zırh kaplaması geminin makine dairesi gibi hayati bölümleri zırhla korunur, ayrıca geminin kömür ambarları da zırha ek koruma sağlarlar.
Korumacılık: Korumacılık, bir ülkenin yerli üreticisinin (sanayi ve tarım) dış rekabet karşısında korunmasını savunan görüşlere dayanan dış ticaret politikası.
Korumalı kip: Korumalı kip (İngilizce: Protected mode), x86 (286 ve üstü intel ailesi ve uyumlu (AMD,via vb.) ) işlemcilerde bellek adreslerine erişim belirli kısıtlamar çerçevesinde olur.
Koruma biyolojisi: Koruma biyolojisi, doğayı ve Dünya'nın biyoçeşitliliğini konu alan ve türleri, habitatları ve ekosistemleri çeşitli tahribatlardan korumayı amaçlayan bir bilim dalı.
SS: SS (tam ad: Schutzstaffel, Türkçe: Koruma Timi), önceleri Hitler'in kişisel muhafızlığını yapmak üzere kurulan birliklerdir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir