Doğaüstü Gücü Olan İnsanlar

adeta beyin bile bine bir daha daniel tammet desibel helikopter insanlar kahkaha kinetik meditasyon michel lotito otistik seviye tayland yok zhang quan zor Doğaüstü Gücü Olan İnsanlar Olağanüstü Güçleri Olan İnsanlar doğaüstü güçleri olan insanlar doğaüstü gücü olan ..Özel Gücleri Olan İnsanlar


110 desibel gücünde el çırpıyor. cam, metal ne bulursa yiyor. Gözleri yok ama görüyor. Özel güçleri olan bu insanlar aklınızın almayacağı şeyleri yapıyorlar. İşte bu insanüstü özellikleri olanlar.


Her şeyi yiyen adam
Cam, metal ve toksik maddeleri bile yiyebiliyor. Michel Lotito isimli adamın midesi normalden iki kat daha kalın. Bu nedenle aklınıza gelebilecek herşeyi yiyebiliyor.


Helikopter gücüyle el çırpabiliyor
Çinli Zhang Quan sahip olduğu özellikle rekorlar kitabına bile girmeyi başardı. 70 yaşındaki bu adam 107 desibel gücüyle el çırpıyor. Bu seviye de helikopterden çıkan ses gücüne oldukça yakın.


İnanılmaz ısı enerjisi yayabiliyorlar
Özel bir meditasyon tekniği kullanan budist rahipler ‘Turn-mo’ adı verilen bir yöntemle metabolizma hızlarını yüzde 64 oranında düşürebiliyorlar. Aynı zamanda vücut ısılarını da 17 derece kadar arttırma gücüne sahipler


110 Desibel ses gücünde gülüyor
Tayland’da yaşayan 55 yaşındaki Jittarat Wongsomboon, gülünce adeta dağları deviriyor. 110 desibel gücüyle gülebilen bu kahkaha makinası kadın, bugüne kadar birçok gülme yarışmasına katılmış ve ödül kazanmış.


Beyin gücüyle eşyaları yerinden oynatıyor
Miroslaw Magola isimli bu adam manyetik bir enerjiye sahip. Her türlü objeyi beyin gücüyle havaya kaldıran ve yerini değiştirebilen bu adam kinetik güçleri gelişmiş bir yaratık.


Unutmayan kadın
Jill Price’ın son 25 yılı üzerinde araştırma yürüten doktorlar kadının en ince detayları bile hatırladığını ortaya çıkardılar. Kadın 25 yıl önce bugün havanın nasıl olduğunu bile hatırlıyor.


Beyni ultra hızlı bir güce sahip
Daniel Tammet aslında otistik fakat en zor matematiksel işlemleri ışık hızıyla yapabiliyor. 10 bine kadar olan sayıları özel bir algılama kabiliyetiyle algılayan bu biyonik adam ilginç bir işlem yeteneğine sahip


Soğuğu hissetmiyor
Hollanda’da yaşayan Wim Hof ‘buz adam’ olarak da anılıyor. Buzun altında yüzebiliyor ve buz dolu bir varilin içinde saatlerce kalabiliyor. Blanc dağına bile çok kısa bir sürede tırmanan Hof, bu konuda dünya rekorlarına da imza attı.


Gözü yok ama görüyor
Ben Underwood isimli bu adamın gözleri üç yaşındayken alınmış. Kanser teşhisi konan genç adam gözleri olmadığı halde aynı yunus balıkları gibi kendi kendine geliştirdiği sese dayalı özel bir yetenekle görmeyi başardı.


Acı hissetmeyen adam
Tim Cridland isimli bu adam acı hissetmiyor. Kendini kılıçla kesen ve çivi yatağı üzerinde yatabilen bu adam hiçbir şekilde acı hissetmiyor. Doğuştan böyle bir mutasyona sahip olan Cridland’in beyne giden acı reseptörleri yok.

Etiketler:doğaüstü güçleri olan insanlar doğaüstü gücü olan insanlar olağanüstü güçleri olan insanlar özel güçleri olan insanlar özel güçler var mıdır doğa üstü güçleri olan insanlar ilginç güçleri olan insanlar güçleri olan insanlar doga üstü güçleri olan insanlar insanların özel güçleri var mıdır doğa üstü gücü olan insanlar özel güçlere sahip olmak istiyorum insanların olağanüstü güçleri doğa üstü güçleri olanlar doğa üstü yetenekleri olan insanlar dünyada özel güçlere sahip olmak insan gücleri varmıdır özel güç var mı insan üstü gücü olan insanlar 110 desibel ses gücünde gülüyor video
Guçung İlçesi: Guçung İlçesi (Uygurca: گۇچۇڭ ناھىيىسى, Guçung Nahiyisi, Guchung Nahiyisi, Çince: 奇台县/奇臺縣; Pinyin: Qítái Xiàn), Çin Halk Cumhuriyeti'nin Sincan Uygur Özerk Bölgesi'de kuzeydoğusunda, Sanci Hui Özerk İli'inde bir ilçedir.
Gücük, Elbistan: Gücük-bucak merkezi, Kahramanmaraş ilinin Elbistan ilçesine bağlı bir köydür.
Gücüksu, Göksun: Gücüksu, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı bir Çeçen köyüdür. Resmi adı Küçüksu'dur. Yöre halkı arasında "Gücük" diye bilinir.
Gücüş, Erdemli: Gücüş, Mersin ilinin Erdemli ilçesinindir ve ilkerin köyüdür. Rakımı 650 metre olan köyün Erdemli'ye uzaklığı 14 km'dir.
Gücüm: Gücüm, fizikte kuvvetin değişme oranını, diğer bir değişle zamana göre türevini belirten vektörel bir büyüklüktür.
İnsanlar Yaşadıkça (anlam ayrımı): İnsanlar Yaşadıkça aşağıdaki anlamlara gelebilir:
İnsanlar (Kurban albümü): İnsanlar, Türk rock müzik grubu Kurban'ın 2005 yılında Pasaj Müzik'ten çıkardıkları üçüncü stüdyo albümü.
İnsanlar Yaşadıkça (film, 1953): İnsanlar Yaşadıkça 1953 ABD yapımı dramatik savaş filmidir. Özgün adı From Here to Eternity dir.
İnsanlar ve Para: İnsanlar ve Para, 1955 Fransa yapımı kara filmdir. Özgün adı Du rififi chez les hommes olan film birçok ülkede sadece Rififi adıyla gösterilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir