Doğum Günü Mesajları Eşime

Sponsorlu BağlantılarSüper Bi Doğum Günü Mesajı

Biyerde gözüme takıldı bence süper bi doğum günü mesajı

Al sana gönlümden bir gözyaşı bir hüzün, bir hatıra maziden.Unutmadım ne seni ne de senle dolu gunlerimi.Unutmam doğduğun hayata gözlerini açtığın o günü.Unutmam birtanem doğum gününü.

Yorum bekleriz.+ Daha hoşları varsa paylaşabilirsiniz:)

Doğum Günü

Merhaba,

eşime doğum günü süprizi yapmak istiyorum …

Önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

:)

Etiketler:eşime doğum günü mesajı doğum günü mesajları eşime eşime doğum günü sözleri esime dogum günü mesajlari eşime en güzel doğum günü mesajları kocama dogum gunu mesaji esime dogum günü sözleri kocama dogum gunu siiri kocama doğum günü mesajı süper bi doğum günü mesajları eşime güzel doğum günü mesajları esime doğum günü mesaji 60. dogum günü mesajlari esime dogum günü siiri karıma yaşgünü mektubu esim icin dogum gunu mesaji en guzel dogumgunu msj esime gördüğüm en guzel doğum günü mesajı kocama super dogum gunu mesaji orjinal doğum günü kutlamaları
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.
Günüören, Osmaneli: Günüören, Bilecik ilinin Osmaneli ilçesine bağlı bir köydür.
Kullanıcı mesaj:Beytullah steel: Ben Bursa dan Beytullah vikipedi yi çok sevdim falla ne ararsan var bunun için saolun sizin sayenizde bu kadar bol kaynağa rastladım.(google da gördüm ben vikipedi yi).
Kullanıcı mesaj:Selinnur: Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz. Teşekkürler. --M. M. ileti 11:34, 7 Ekim 2008 (UTC)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir