Doğum Günü Pastası

Sponsorlu Bağlantılar
allah bir erken olsun sevgili temmuz yeni Doğum Günü Pastası Doğum Günün Kutlu Olsun DOĞUM GÜNÜ doğum günü pastası doğum günün kutlu ol..Marleyscats; Doğum Günün Kutlu Olsun…

marleyscats; Doğum Günün Kutlu Olsun…

Sevgili marleyscats; doğum günün kutlu olsun. Allah hayırlı ömürler versin. Seni seviyoruz.. 😉
Doğumgünlerimiz konusuna yazdığın tarih doğrudur inşallah.. 😀

İmza: Webhattı Doğum Günü Kutlama Bakanı: D.G.M…
Not: Misafirim olduğu için foruma uğrayamıyorum, ilgilenenlere duyurulur. 😀 Herkese selamlar, sevgiler.. 😉

Doğum Günün Kutlu Olsun Gooser {tolga} :))

buda pastan : ))

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

buda hediyen : )) dünya turun için 😉

bu da içi

:happy: :happy:

Eren_xeren.. Doğumgünün Kutlu Olsun…

ErEn_XeReN.. Doğumgünün Kutlu Olsun…

Forumun ele avuca sığmaz afacanı, sonunda 11 yaşına giren 😀 Sevgili Eren; Doğumgünün kutlu olsun.. Allah hayırlı ömürler versin. Seni seviyoruz.. :yuppi:

İmza: Webhattı Doğumgünü Kutlama Bakanı: D. G. M. 😀
Not: Doğumgünleriniz itina ile kutlanır. Yeter ki haberim olsun.. 😉 😀

₪kristal Kélébék₪ ; Doğum Günün Kutlu Olsun….

₪Kristal KéLébék₪ ; Doğum Günün Kutlu Olsun….

Kristalim, Kelebeğim; doğum günün kutlu olsun. Allah hayırlı ömürler versin bitanem. İyi ki doğdun, iyi ki varsın, seni seviyorum… 😉

Bu konuyu sana yar etmeyeceğimi söylemiştim… 😀

İmza: Webhattı Doğum Günü Kutlama Bakanı: D.G.M… XD

(14 Temmuz’da görüşmek dileğiyle. Önümüzdeki bildiğim en erken doğum günü tarihi oluyor da kendisi. ;)Psikosmoda selamlar.. :D)

Zerrin Ablamın Gecikmeli Doğum Günü…

Nice seneleree GÜZEL ABLACIM, dilerim herşey

gönlünce olsun…

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski

günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle

olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Etiketler:DOĞUM GÜNÜ doğum günü pastası doğum günün kutlu olsun doğum günü pasta dogum gunu pastasi doğum günü şiirleri doğum günü kutlaması doğum günü resimleri doğum günü pasta fotoğrafları dogum günü pastasi doğumgünü pastası dogum gunu pastası doğum günü mesajları dogum gunu dogum gunun kutlu olsun DOĞUM GÜNÜ PASTASI dogum günü dogum günü pasta resimleri dogum günü pastası dogum günün kutlu olsun
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günügüzel, Alucra: Günügüzel, Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı bir köydür.
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir