Doğum Günü Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar
bagkur bana bu dd dogum hemen mail mynet shtml www bagkur gov tr Doğum Günü Sorgulama İsimden Doğum Tarihi Bulma Bagkur Www Bagkur Gov Tr Dogum doğum tarihi öğrenme gün ay doğum günü sorgulama i..Ay Ve Gün Olarak Doğum Tarihi Öğrenme

doğum tarihini bilipte gününü ve ayını bulacam ismini soyismini biliyorum yardım edermisiniz

Doğum Tarihi Öğrenme

arkadaşlar birinin sadece isim,soyisim ve doğum yılını bilerek tam doğum tarihini nasıl öğrenebilirim.? lütfen yardımcı olun… çok gereklii….şimdiden saolun…

Doğum Tarihi Bulma

Arkadaşlar bir kişinin doğum tarihi her zaman lazım olur bize.Herhangibir siteden nick hacklediğimizde,mynet mail hacklediğimizde vb. her yerde karşımıza çıkar.Örneğin hotmailde çok kişi gizli sorunun cevabını doğum tarihini verir.Peki bunu nasıl buluruz.Kendim geliştirdiğim bir yöntem :) Hemen hemen herkesin buldum burdan.
İŞTE LİNK: http://www.bagkur.gov.tr/sigortali/adSoyArama.shtml
Sadece ismini soyismini yazın.Doğum tarihi,Kimlik no,Bulunduğu şehir gibi kişisel bilgilerine ulaşın.
:huh:

Doğum Tarihi Öğrenme?

dogum tarihimi unutmusum nasıl örene bilirim
ben lütfen yardım edin bana

Doğum Yılı Ay Ve Gün Olarak Hesabı?

kimlikte doğum tarihim 01.01.1993 gerçek doğum yılım 20.12.1992 yani anliyacağınız 11 gün için bana 1 yılı …… :DD neyse konumuz bu değil bugünün tarihine göre yani 27.03.2010ye göre kimlikteki tarihe ve gerçek tarihe göre bugün ay ve gün olarak kaç yaşındayım brz acil ltfn ?
Teşekkürler

Etiketler:doğum tarihi öğrenme gün ay doğum günü sorgulama isimden doğum tarihi bulma tc kimlik no ile doğum tarihi sorgulama birinin doğum gününü öğrenmek istiyorum isimden doğum tarihi sorgulama doğum yeri öğrenme isimle doğum tarihi bulma tc kimlik nodan doğum tarihi öğrenme doğum tarihi öğrenme tc kimlik ile doğum tarihi bulma tc den doğum tarihi sorgulama doğum günümü nasıl öğrenebilirim isim ve soyisimden tc kimlik no bulma doğum öğrenme tcden doğum tarihi bulma tc kimlik numarasından doğum tarihi öğrenme tc kimlikten doğum tarihi bulma tc nodan doğum tarihi bulma doğum yılı sorgulama
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.
Günüören, Osmaneli: Günüören, Bilecik ilinin Osmaneli ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir