Doktorlar 4.bölüm Özeti

Sponsorlu Bağlantılar
ama bile bu burak daha doktorlar dizisi durum hala kader kaza levent mendil olay ona onu saatler satan suat tek bir yeni bir Doktorlar 4.bölüm Özeti Doktorlar 4. Bölüm İzle Dizifilmseyret doktorlar 4. bölüm özeti doktorlar 4.bölüm özeti d..> Doktorlar Dizisi 4. Bölüm Özeti

Genç doktorlar için hastanede yeni bir gün daha! Burak daha şimdiden Kader’le uğraşmaya başlamış bile. Kader’in ona “Bay İblis” demesinin nedeni ne olabilir ki?, Levent Ela’ya daha da yakın olabilmek için çabalıyor. Ancak bu durum Ela’yı daha da rahatsız ediyor. Üstüne Zenan Ela’ya öfkeli. Ela iyice bunalmış… Kimse niye onu anlamıyor? Zenan herkesten daha çok çalışıyor. Ancak onu da bekleyen bir sürpriz var. Dışarıdan bakıldığında güçlü, yıkılmaz görünen Zenan’ı alt üst edecek olan gerçekler ne? Kader de en büyük kabusuyla yüz yüze. Siz hiç güzel olduğunuz için kendinizden nefret ettiniz mi? Bir yandan Burak bir yandan biyopsisini yapmak zorunda olduğu hastası. Genç hastanın başka bir sorunu daha var. Kader’in doktoru olmasını istemiyor ama neden?
Bir kaza ve bu kaza için kendini suçlayan Levent! Kanlar içinde hastaneye getirdiği, mendil satan küçük kızı yaşatmak için var gücüyle çalışan Levent için de işler yolunda gitmiyor. Dünyalar güzeli küçük kız her şeye rağmen niye iyileşmiyor?Zavallı Hasan hala kendine bir ev bulamadı. Kiralar ateş pahası, asistan maaşı neye yeter ki? Ela ve Levent arasındaki gerginlik sürüyor. Ela zor saatler geçiren Levent’in yanında olmak istiyor ama Levent ona hala kızgın!
Zenan ve Suat’ı karşı karşıya getiren olay ne?
Ela ve babası… Kaybettikleri zamanı geri getirebilecekler mi? Siz hiç babanıza kendinizi hatırlatmak zorunda kaldınız mı? Üstelik birkaç dakika sonra unutacağı gerçeğini bilerek.
Ve Kader’i öfkeden delirten an! Burak’a öyle bir ders veriyor ki…
Kötü geçen bir gün tek bir mumla bile aydınlanabiliyor. Ela ve Levent her şeye rağmen birbirlerine o en önemli şeyi fısıldayabiliyorlar…

Etiketler:doktorlar 4. bölüm özeti doktorlar 4.bölüm özeti doktorlar 4. bölüm izle dizifilmseyret doktorlar 4 bölüm özeti doktorlar 4bölüm kader doktorlar dizisi 4.bölüm özeti doktorlar 4. bölüm özet doktorlar 4 .fragman doktorlar 4. Bolum ozeti levent ela için intihar etmeye kalktı mı doktorlar 4 bölüm özeti izle doktorlar özet 4 doktorlarr 4.bölüm özeti doktorlar dizisi4. bölüm 4. bölüm özetsiz doktorlar doktorlar 4.bölümb özet doktorlar 4. bolum mendilci kız doktorlar 4 ozet doktorlardaki zenanın ders çalışma bölümü Doktorlar dizisi 4.bölümözeti
Doktorlar (dizi): Doktorlar, başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene'nin oynadığı bir hastane dizisidir. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV'de başladı ve Grey's Anatomy dizisinden uyarlanmıştır. Dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmektedir.
Doktorlar davası: Doktorlar davası (Resmi olarak Amerika Birleşik Devletleri v. Karl Brandt, et al.) II. Dünya Savaşı'nın bitmesinden sonra Almanya'da Birleşik Devletler otoritelerinin, Nürnberg'de işgal bölgesinde tuttuğu savaş suçları için ikinci bölümündeki 12 davadan biri.
Doktorlar-2013:
Doktorlar Caddesi: Doktorlar Caddesi, Eskişehir'de doktor muayenehanelerin çok olması nedeniyle halk arasında doktorlar caddesi olarak tabir edilen caddedir.Resmi adı İsmet İnönü Caddesi'dir.
Doktorlar (anlam ayrımı): Doktorlar, doktor kelimesinin çoğuludur, Vikipedi'de şu anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir