Doktorlar Dizisinde İlhan Mansız Kaçıncı Bölümde Öldü

Sponsorlu Bağlantılar
arslan doktorlar dizisi kafa yeni Doktorlar Dizisinde İlhan Mansız Kaçıncı Bölümde Öldü Elanın Morfin Aldığı Bölüm Kaçıncı Bölüm elaya morfim verildiğini izle doktorlar dizisinde ..> Doktorlar Dizisi 29.bölüm Özeti

Doktorlar Dizisi 29.Bölüm Özeti

Doktorların aşk hayatı, meslekleri kadar başarılı değildir. Ne Suat ve Zenan ne de Ela ve Levent ilişkilerini istedikleri gibi yürütememekte, sorunlar yaşamaktadırlar. Asistanlar ve cerrahlar da kendi aralarında kafa patlatarak karşı cinsi anlamaya çalışır. Ancak iki taraf da bu konuda pek başarılı değildir. İki çift de sonunda hastalarının yanında tartışacak noktaya gelirler.
Doktorlar dizisine yeni katılan İlhan Mansız’ın canlandırdığı yakışıklı genç hasta ise, sürekli tartışan Suat ve Zenan’ın çok şanslı olduğunu düşünmektedir. Çünkü kendisi hiç aşkı tatmamıştır ve en kötüsü, kalbinin iflas ettiğini, bu duyguyu yaşamadan ölme ihtimali olduğunu öğrenir.
Çiftler arasındaki gerilim Ela’nın aniden ortaya çıkan hastalığı nedeniyle şekil değiştirir. Ela’nın acısını dindirmek için aldığı morfin, zihninde tuttuğu her şeyi ortaya dökmesine sebep olur. Levent, Zenan, Suat ve tabi ki Arslan bu durumdan nasibini alır. Morfin’in etkisiyle kontrol mekanizmasını yitiren Ela, hepsi hakkında düşündüklerini bir bir ortaya döker.
Arslan, meme kanseri nedeniyle alınan göğüsleri yerine implantasyon yapacağı hastasıyla Ela olmadan ilgilenmek durumunda kalır. Hasta, Arslan’ın pek alışık olmadığımız sevecen yüzünü görmemize neden olur. Ancak başhekimlik yarışına katıldığını ilan ettiğinde Arslan’ın hırslı karakterinde bir değişiklik olmadığı anlaşılır..
Fikret ilerleyen hamileliği dolayısıyla sıkıntılar yaşamaktadır. Hamilelik depresyonuna girmek üzereyken duygularını umulmadık biriyle, asistanı Hasan’la paylaşır. Bu arada Hasan’ın Sevda’yla karşılıklı yardımlaşmaları, aralarında sıcak bir ilişki başlamasına sebep olur.

Etiketler:elaya morfim verildiğini izle doktorlar dizisinde ilhan mansız kaçıncı bölümde öldü elanın morfin aldığı bölüm kaçıncı bölüm elanın ölüm sahnesi doktorlar dizisi ilhan mansız ölüm kaçıncı bölüm ela morfin aldığı bölüm kaçıncı bölüm elaya morfin verilen bölüm doktorlaedaki elanın ölüm sahnesi elaya morfim verilen bölüm doktorlar elanın morfin aldığı bölüm kaçıncı bölüm doktorlar elaya morfin verildiği bölüm ilhan mansız doktorlar ölüm sahnesi kaçıncı bölüm ilhan mansız doktorlar ölüm sahnesi kacıncı bolum doktorlar dizisi ilhan mansız kaçıncı bölümde doktorlar ilhan mansız ölüm sahnesi kacıncı bolumde doktorlar ilhan mansız ölüm sahnesi kaçıncı bölüm doktorlar ela ölüm sahnesi doktorlar dizisi ilhan mansız ölüm sahnesi doktorlar dizisinin elanın öldüğü bölüm kaçıncı bölüm doktorlardaki elanın morfin aldığı kaçıncı bölüm
Doktorlar davası: Doktorlar davası (Resmi olarak Amerika Birleşik Devletleri v. Karl Brandt, et al.) II. Dünya Savaşı'nın bitmesinden sonra Almanya'da Birleşik Devletler otoritelerinin, Nürnberg'de işgal bölgesinde tuttuğu savaş suçları için ikinci bölümündeki 12 davadan biri.
Doktorlar Caddesi: Doktorlar Caddesi, Eskişehir'de doktor muayenehanelerin çok olması nedeniyle halk arasında doktorlar caddesi olarak tabir edilen caddedir.Resmi adı İsmet İnönü Caddesi'dir.
Doktorlar (anlam ayrımı): Doktorlar, doktor kelimesinin çoğuludur, Vikipedi'de şu anlamlara gelebilir:
İlhanlılar: İlhanlılar (İlhanlı) Devleti, (Farsça: ایلخانیان Īlkhāniyān veya ‏سلسله یلخانی‎ Silsilaye Īlḫānī) Cengiz Han'nın (Çingiz Han) torunu Hülagû Han tarafından, merkezi Tebriz olmak üzere Azerbaycan'da kurulan Moğol devletidir (1256).
İlhan Mansız: İlhan Mansız (d. 10 Ağustos 1975, Kempten), Türk oyuncu ve Santrafor mevkiinde görev almış eski millî futbolcu.
İlhan Selçuk: İlhan Selçuk, (d. 11 Mart 1925, İstanbul – ö. 21 Haziran 2010, İstanbul) Türk gazeteci, yazar. Düzenli gazetecilik kariyerine 1961'de Akşam'da başladı; aynı yıl Tanine oradan Vatan'a geçti; ertesi yıl Nadir Nadi'nin çağrısı üzerine Cumhuriyet gazetesinde yazmaya başladı.
İlhan Şeşen: İlhan Şeşen, (d. 18 Haziran 1948, Manisa) Türk müzisyen ve oyuncu.
İlhan Parlak: İlhan Parlak (d. 19 Ocak 1987, Kayseri) Türk Futbolcu. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Karabükspor'da forma giymektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir