Dolar Katlama İkiz Kule

Sponsorlu Bağlantılar
dolar gibi ilk pentagon ters yanan Dolar Katlama İkiz Kule 20 Doları Katlayınca doları katlayınca ikiz kuleler dolar katlama ikiz ..20 Doları Katlayın Bakalım Ne Çıkacak?

1-önce 20 dolar enlemesine katlanıyor.

2-sonra şekildeki gibi L şekli veriliyor.

3-resimdeki gibi uçları birleştiriliyor ve işte ilk hedef olan Pentagon’un yanan hali

4-ters çevirince işte yanan ikiz kuleler.

Etiketler:doları katlayınca ikiz kuleler dolar katlama ikiz kule 20 doları katlayınca dolar şekli doları katlayınca 1 dolar katlama 100 dolar katlama 1 dolar katlanış şekli dolar sekli 20 dolar ikiz kuleler 20 dolar pentagon doların şekli 10 dolar ikiz kuleler dolardaki pentagon dolar ikiz kuleler 100 dolar ve ikiz kuleler 100 dolar katlayarak ikiz kuleler dolar 10 dolar la ikiz kulelerin şekli 20 dolardaki ikiz kuleler
Dolar işareti: $ işareti, aşağıdaki para birimleri için kullanılan birim sembolüdür.
Dólar: Dólar, İspanya'nın on yedi özerk bölgesinden, ülkenin güneyinde en fazla nüfusu sahip bulunan Endülüs otonom bölgesine bağlı sekiz eyaletten biri olan Granada'ya bağlı 168 belediyeden biridir.
Dolar (anlam ayrımı): * Dolar - Para birimi
Dolarizasyon: Dolarizasyon, bir ülkede yaşayanların yabancı para birimlerini kendi paraları yerine ve/veya paralel olarak kullanmaları durumudur.
İkizdere, Rize: İkizdere (Lazca : Xuras / Rumca: Kurais / Osmanlı zamanında Kuraiseba), Rize iline bağlı bir ilçedir. Çamlık Deresi ile Cimil Deresinin birleştiği yerde kurulan İkizdere, adını bu derelerden almıştır.
Gemini (takımyıldız): Gemini ya da İkizler takımyıldızı (sembolü: ), zodyak kuşağı takımyıldızlarından biridir.
Dünya Ticaret Merkezi: Dünya Ticaret Merkezi (İngilizce: World Trade Center), ABD'nin New York kentinde Manhattan semtinde bulunan ve 11 Eylül 2001 terör saldırılarında yıkılan ticaret merkezi.
İkizler: İkizler şu anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir