Dün Yarın Olsaydı Bugün Perşembe Olurdu Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar
bir adam bu hangi olsa Dün Yarın Olsaydı Bugün Perşembe Olurdu Cevabı dün yarın olsaydı bugün perşembe olurdu dün yarın ..Dün Yarın Olsaydı Ne Olurdu..?

Dün, yarın olsa bugün Perşembe olurdu; diyen bir adam bu lafı hangi gün söylemiştir?

Etiketler:dün yarın olsaydı bugün perşembe olurdu dün yarın olsaydı bugün perşembe olurdu cevabı dun bugun olsaydi yarin carsamba olurdu.bu soz hangi gun soylenmistir dün eğer yarın olsaydı bugün günlerden perşembe olurdu diyen bir kişi bunu hangi gün söylemiştir dün yarin olsaydi bugün cumartesi olurdu cevap dün bugün olsaydı yarın ne olurdu dün yarın olsaydı bugun günlerden cuma olurdu diyen kişi bunu hangi gün söylemiştir .. bügün yarın ise dün ne olurd dün bugün yarın pazar hangi gün söylenmiştir dün eğer yarın olsaydı bugün perşembe olurdu dün eğer yarın olsaydı bugün perşembe olurdu cevabı bugün günlerden perşembe olsaydı dun eger yarin olsaydi bugun persembe olurdu hangi gun soylenmis terbi dün yarin olsa bugün perşembe olurdu... di arkadaşlara bir soru: dün yari dün yarın olsaydı bugün ne olurdu dün yarin olsaydi bugün persembe olurdu
Yarın Asla Ölmez: Yarın Asla Ölmez (Tomorrow Never Dies), başrolünü Pierce Brosnan'ın oynadığı 1997 ABD yapımı James Bond film serilerinin 18.sidir.
Yarından Sonra: Yarından Sonra (The Day After Tomorrow), 2004 de çekilmiş Hollywood yapımı sinema filmi.
Yarın Son Gündür: Yarın Son Gündür, yönetmenliğini Yılmaz Güney'in üstlendiği başrolünde ise Yılmaz Güney ve Fatma Girik'in oynadığı 1971 yapımı Türk filmidir.
Yarınlardan Gelen Kız: Yarınlardan Gelen Kız (İngilizce: The Girl from Tomorrow), Avustralya yapımı bir dizi film ve diziye kaynaklık yapan kitap.
Bugün (gazete, 2005): Bugün, Türkiye'nin hâlen aktif ulusal gazetelerinden biridir.
Bugün (gazete): * Bugün (gazete, 1989) - Türkiye'de 1989-? döneminde Türkçe dilinde yayınlanmış olan gazete.
Bugün TV: Bugün TV, Koza Holding tarafından kurulan bir haber kanalıdır. Yayınlarına 1 Mayıs 2009'da başlamıştır.
Bugün Aslında Dündü: Groundhog Day (Bugün Aslında Dündü), 1993 yılında sinemalarda gösterilmiş bir komedi filmidir. Harold Ramis tarafından yönetilmiştir.
Perşembe, Ordu: Perşembe, Ordu ilinin bir ilçesidir. Eski adı "Vona" olan ilçe, vona yarım adasında yer alır.
Perşembe, Çaycuma: Perşembe beldesi; Zonguldak, Çaycuma'ya bağlı bir belediyedir. Hacıkadı mahallesi, Sarıkadı mahallesi, Merkez mahallesi,Kececioglu ve Yenimahalle olmak üzere bes mahalleden oluşur.
Perşembe (anlam ayrımı): * Perşembe → Çarşamba ile Cuma arasında olan, haftanın dördüncü günüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir