Dünyada Yaşanan İlginç Olaylar

Sponsorlu Bağlantılar
afrika amerika bile cenin diye eden etti hemen insanlar iran jilet kar kitap nde okul onu titan yatan yazar yolcu Dünyada Yaşanan İlginç Olaylar Yaşanmış İlginç Hikayeler yaşanmış ilginç olaylar dünyada yaşanan ilginç ola..Yaşanmış İlginç Olaylar

Yaşanmış İlginç Olaylar

-Sıcak ve kurak Afrika’da 18.02.1979 tarihinde Büyük Sahra Çölü’ne kar yağdı.

-Futbolda dünya kupası Okyanusya elemelerinde Avustralya, Amerikan Samoası’nı 31-0 yenerek bir resmi milli maçtaki en farklı skorlu galibiyeti elde etti.

-Kazakistan’da 7 yaşındaki bir erkek çocuğun karnında ikizi bulundu. Simkent şehrinde yaşayan çocuğun karnındaki şişliği fark eden okul doktorunun hastaneye başvurması sonucunda hemen ameliyata alınan çocuğun karnından saçları ve tırnakları uzamış bir cenin çıkarıldı.

-İran’da, korkusunu bastırmak ve sıkıntılarından kurtulmak için madeni nesneleri yiyen genç kızın karnından ameliyatla yarım kilogram ağırlığında metal parçalar çıkarıldı. 17 yaşındaki genç kızın karnından çıkarılan madeni nesnelerin arasında jilet ve çiviler de bulundu.

-Amerika’nın Arkansas Eyaleti’nde 19 yıldır komada yatan Terry Wallis 13 haziran 2003 de hayata döndü

-Kars’ta ”canı sıkıldığı” için saçlarını yiyen bir kadının midesinde biriken 1.5 kilogram ağırlığında saç kılı, ameliyatla çıkarıldı.

-İsviçreli Cece Leclere, tıp adamlarınca “megavizyon” diye adlandırılan çok üstün bir görme yeteneğine sahipti. Kumaşların,kalın astarlı zarfların, perdelerin, hatta bazen tuğla duvarların arkasını bile görebiliyordu. Ancak insanlar kendisini hasta ediyordu,çünkü insanların iç organlarını görmek onu tiksindiriyordu.

-İspanya’da İnnece Fernandece isimli bir kadın 11.000 geceyi uykusuz geçirmiştir. Hiç uyuyamayan kadın sadece bir defa tıbbi operasyon sırasında 2 kat anestezi etkisiyle uyutulabilmiştir.

-En uzun kalp durması 4 saattir. Bir Norveçli, Aralık 1987’de denize düşmüş, kalbi durmuş, vücut ısısının düşüklüğü nedeniyle yeniden yaşatılmıştır.

-1898’de gazeteci-yazar Morgan Robinson “Titan” isimli bir kitap yazdı. Kitapta büyük bir yolcu gemisinin okyanusta buzdağına çarpması anlatılıyordu. 14 yıl sonra “Titanic” deniz faciası meydana geldi

Etiketler:yaşanmış ilginç olaylar dünyada yaşanan ilginç olaylar yaşanmış ilginç hikayeler tarihte yaşanan ilginç olaylar gasilhane de olan ilginc olaylar yaşanmış ilginç hava olayları gerçekte yaşanmış olağanüstü hikayeler türkiyede yaşanmış bir olay dünyada yaşanmış ilginç olaylar futbolda yaşanan ilginç olaylar tarihte yaşanmış ilginç olaylar ingilizce ilginç olaylar web hattı garip kari koca yaşanmış en sıcak yasanmiş komik hikayeler yaşanmış olağanüstü hikayeler dünyada ilginç olaylar resimli yaşanmış olaganüstü hikayeler gasilhanede yaşanan ilginç olaylar Olaganustuhikayeler dünyada yaşanmış en ilginç olaylar
Nükleer reaktörler listesi: Bu listede dünya çapında, ticari elektrik üretme maksatlı bütün nükleer santraller vardır. Askeri, deney, araştırma, gemi vb özel santraller kapsam dışıdır.
Ay'a Seyahat: Ay'a Seyahat ya da özgün adıyla De la Terre à la Lune , Jules Verne'in 1865 yılında yazmış olduğu, türünün ilk örneklerinden olan, eğlenceli bir bilim kurgu öyküsüdür.
Dünyada Bir Yerdeyim: Dünyada Bir Yerdeyim, Kazım Koyuncu'nun vefatından sonra, stüdyo ve konser kayıtlarından derlenerek 15 Aralık 2006'da piyasaya sürülen albümüdür.
Dünyada ve Türkiye'de yasaklanmış kitaplar: Dünyada ve Türkiye'de yasaklanmış kitaplar, farklı ülkelerde çeşitli zamanlarda iktidarda bulunanlar tarafından siyasi, toplumsal, dini veya ahlaki motivasyonlarla ya süresiz olarak veya belirli bir süre için satışına, dağıtımına veya erişimine engel olunmuş, basılıp dağıtılmış olanlarının da toplatılmış olduğu kitaplardır. Birçok durumda yasaklanan bu kitapların yazarları da yargı önüne çıkartılmış ve cezalandırılmışlardır. Bu kitaplardan bir kısmı zaman içinde aklanmış ve yeni baskıları yapılmıştır.
Dünyadaki suikastlerin listesi: Görevleri başında öldürülen devlet ve hükümet başkanları:
"Olaylar, Sağbekin Lahana Dolmasını Yemesiyle Başladı": İletişim Yayınları tarafından İslam Çupi'nin yazılarından derlenerek oluşturulan serinin ikinci kitabı.
Olayların dili (spiritüalizmde): Birçok kimsenin farklı anlamlarda kullandığı “olayların dili” ifadesi, neo-spiritüalist terminolojideki temel terimlerden biridir.
Uluslararası İlişkilerde Olaylar ve Yorumlar: Uluslararası İlişkilerde Olaylar ve Yorumlar Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerinin çıkardığı süreli yerel bir uluslararası ilişkiler dergisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir