Dünyanın Bilinmeyen Hayvanları
Dünyada Bilinmeyen Hayvanlar Hangileridir?

dünyada bilinmeyen hayvanlar hangisidir

Etiketler:dünyada bilinmeyen hayvanlar dünyanın bilinmeyen hayvanları dünyada hiç bilinmeyen hayvanlar dünyada tanınmayan hayvanlar dünyadaki bilinmeyen hayvanlar ormanda bilinmeyen hayvanlar dünyanın en bilinmeyen hayvanları bilinmeyen hayvanlar bilinmeyen hayvanlar ve özellikleri dünyada bilinmeyen canlılar yeryüzünde bilinmeyen canlılar 5 tane hayvan hiç adı bilinmeyen dünyanın hiç bilinöeyen hayvan dünyada bilinmeyen hayvanlar ve isimleri günümüzde bilinmeyen hayvanlar ne olduğu bilinmeyen hayvanlar ismi bilinmeyen hayvanlar çok tanınmayan hayvanlar dünyada nadir bulunan çok bilinmeyen ayvanlar hiç bilinmeyen hayvanlar
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Geçmişin Gölgesinde: Geçmişin Gölgesinde (American History X), 1998 yılı yapımı, senaryosunu David McKenna'nın yazdığı Tony Kaye'nin yönettiği bir film.
Bilinmeyen ansiklopedisi: Bilinmeyen Ansiklopedisi, Karacan Yayınları'dan çıkmış ansiklopedi çalışmasıdır.
Bilinmeyen sinemalar film festivali: Bilinmeyen Sinemalar Film Festivali , Türkiye'nin ev sahipliğinde Dışişleri Bakanlığı'nın İstanbul'da düzenlediği 4.Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı kapsamında yapılan bir film festivalidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir