Dünyanın En Büyük Hayvanı

Sponsorlu Bağlantılar
adeta ama bu chris tucker croyde daily mail haline hangi hayvan iddia ilk iskelet jeff pearce karar manazara neye tamam ya yavru yeni bir Dünyanın En Büyük Hayvanı Dünyanın En Büyük Hayvanları en büyük hayvanlar dünyanın en büyük hayvanı dünya..^^dünyanın En En En Büyük Hayvanları^^

Dünyanın En Büyük Hayvanları

dünyanın en büyük ineği

dünyanın en büyük yengeçi

Dünyanın en büyük aslanı

Belki en büyük değil ama kocaman

Dünyanın en büyük timsahı

Dünyanın En büyük kaplumbağası

dünyanın en büyük kedisi

dünyanın en büyük kaplanı

dünyanın en büyük köpeği

Dünyanın en büyük ahtapotu

Dünyanın en büyük fok balığı

Dünya’nın En Büyük Hayvanları


Dünyanın en büyük hayvanları

DÜNYA’NIN VAR OLUŞUNDAN BERİ EN BÜYÜK HAYVANLARI KOYDUK…DİNAZORLAR VARDIR NEDENİ BUDUR….HAKETTİYSEM +REP 😉 :tamam:

Bu İskelet Neye Ait

Yanına gelen herkesin ilk fark ettiği sivri dişleri olan bu iskelet hangi hayvana ait.
Plajda yürüyüşe çıkan insanların bulup yetkililere haber verdiği bu iskelet adeta bir mit haline dönüştü.

Daily Mail’de yer alan bu fotoğraf ve haber yeni bir hayvan efsanesinin başlangıcı. Neredeyse 2 metreye ulaşan iskelete ve kuvvetli kemiklere sahip olan bu canlı plajdaki nemden korkunç bir manazara dönüşmüş durumda.

Tahminlerden biri bu hayvanın büyük bir köpek olabileceği yönünde. Bölgedeki insanların Exmoor canavarı geri döndü söylentileri ise 1970’lerde görüldüğü iddia edilen puma benzeri bir canlıyı akıllara getiriyor.

1983 yılında bölgede yaklaşık 100 koyunu öldüren Exmoor canavarı efsanesi geri dönmüş durumda.

İskeletin hangi hayvana ait olduğunu araştıran Jeff Pearce ve PC Chris Tucker, Croyde körfezindeki bu canlının sivri dişli bir yavru olduğuna karar verdi.

Bir köpek ya da kedi için fazla büyük olan bu iskelet bir inek için yanlış dişlere, ayı balığı için yanlış bacaklara sahip.
Araştırmacılar bu canlının çok büyük ihtimalle Exmoor canavarına benzediğini belirtiyor. İskeletin büyüklüğü, sivri dişleri ve siyah tüyleri bu iddiayı destekler nitelikte.
Yine de bu gizem tam olarak çözülebilmiş değil, araştırmalar sürüyor…

Dünyanın El Büyük İç Çamaşırı


En Büyük Hayvan!!!

Şok!!! şok!!! şok!!!

Etiketler:en büyük hayvanlar dünyanın en büyük hayvanı dünyanın en büyük hayvanları en büyük hayvan büyük hayvanlar dünyanın en büyük dinazoru dünyanın en büyük aslanı dünyanın en büyük dinazorları en büyük inek dünyanın en büyük timsahı dunyanin en buyuk hayvanlari dünya nın en büyük hayvanları en büyük dinazor ganj timsahı buyuk hayvanların DÜNYANIN EN BÜYÜK HAYVANLARI DÜNYA NIN EN BÜYÜK HAYVANLARI büyük hayvan dünyanın en büyük hayvan DÜNYADAKİ ENBÜYÜKDİNAZOR
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Büyük Britanya: Büyük Britanya ya da Britanya, İrlanda Adası'nın doğusunda yer alan, üzerinde İngiltere, Galler ve İskoçya'nın bulunduğu Birleşik Krallığa bağlı ada.
Büyük Okyanus: Büyük Okyanus veya Pasifik Okyanusu, Amerika, Asya ve Okyanusya kıtaları arasında ve dünyanın en büyük okyanusu.
III. Aleksandros: III. Aleksandros (Yunanca: Μέγας Ἀλέξανδρος Megas Aleksandros)(20 Temmuz M.Ö. 356, Pella, Makedonya - 10 Haziran M.Ö.
Büyük Selçuklu Devleti: Büyük Selçuklu Devleti ya da Büyük Selçuklu İmparatorluğu (Arapça: السلاجقة al-Salācike, Farsça: سلجوقيان Salcūkiyān) Selçuklu Türklerinin kurduğu ilk devlettir.
Birleşik Krallık: Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, (İngilizce: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), Avrupa'nın batısında, coğrafi olarak Büyük Britanya Adasının tamamını, İrlanda Adası'nın kuzey kısmını ve bazı diğer Britanya Adalarını kapsayan ülke.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir