Dünyanın En Büyük Yılanı

Sponsorlu Bağlantılar
kakapo maksimum motoru Dünyanın En Büyük Yılanı En Büyük El dünyanın en büyük eli dünyanın en büyük yılanı en ..Dünyanın En Büyük Eli

Dünyanın en büyük eline sahip.
Kemiği ve Deriyi inanılmaz boyutlarda büyüten bir hastalık.

baş parmak :26cm
orta parmak :30cm
serçe parmak :15cm

elinin ağırlığı 10kg geliyormuş

Dünyanın En Büyük Ayısı

Dünyanın En Büyük Sigarasıymış!!!!!!!!!

Dünyanın en büyük sigarasıymış!!!!!!!!!
adam zıkkımı götürüyor

-alıntı-

Dünyanın En Büyük Kamyonu…

Resimdeki kamyon Liebherr T282B dir.Dünyanın en büyük kamyonudur. 390 ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.20 litrelik bir dizel motoru vardır.Saatteki maksimum hızı 65 km dir.4.500.000 dolar fiyatıdır.


Dünyanın En Büyük Papağanı

En büyük papağan türü hangisi
Dünyanın en büyük papağanları hangisi

Sümbül aralar, mavi-aralar gurubunun bir türüdür.
Yaklaşık olarak 1mt varan toplam boyu ile de papağanlar dünyasının bilinen en büyük papağanlarıdırlar. Sümbül araların yaklaşık 1,5kg civarında olan ağırlıkları da, onlara papağanlar dünyasında, Kakapo dan sonra 2. ağır papağan unvanını kazandırır.
Bu güzel kuşların ağırlıklı olarak, ana vatanı Brezilyadır.

Etiketler:dünyanın en büyük eli dünyanın en büyük yılanı en büyük el dünyanın enbüyük yılanı dunyanin en buyuk dünyanın en büyük parmağı DÜNYANIN EN BÜYÜK ELİ parmak 6 parmaklı insan büyük el dünyanın en büyük elli dunyanin en buyuk eli dunyanın en büyük eli dünyadaki denizler en büyük yılan dünyanın en büyük yılanları DÜNYANIN EN BÜYÜK parmak adam dünyanın en büyük çiçeği
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Büyük Britanya: Büyük Britanya ya da Britanya, İrlanda Adası'nın doğusunda yer alan, üzerinde İngiltere, Galler ve İskoçya'nın bulunduğu Birleşik Krallığa bağlı ada.
Büyük Okyanus: Büyük Okyanus veya Pasifik Okyanusu, Amerika, Asya ve Okyanusya kıtaları arasında ve dünyanın en büyük okyanusu.
III. Aleksandros: III. Aleksandros (Yunanca: Μέγας Ἀλέξανδρος Megas Aleksandros)(20 Temmuz M.Ö. 356, Pella, Makedonya - 10 Haziran M.Ö.
Büyük Selçuklu Devleti: Büyük Selçuklu Devleti ya da Büyük Selçuklu İmparatorluğu (Arapça: السلاجقة al-Salācike, Farsça: سلجوقيان Salcūkiyān) Selçuklu Türklerinin kurduğu ilk devlettir.
Birleşik Krallık: Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, (İngilizce: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), Avrupa'nın batısında, coğrafi olarak Büyük Britanya Adasının tamamını, İrlanda Adası'nın kuzey kısmını ve bazı diğer Britanya Adalarını kapsayan ülke.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir