Dünyanın En Güçlü Ordusu Sıralaması

Sponsorlu Bağlantılar
abd almanya fransa hindistan ingiltere israil kuzey kore rusya Dünyanın En Güçlü Ordusu Sıralaması Dünyanın En Güçlü Ordu Sıralaması dünyanın en güçlü ordusu kimde dünyanın en güçlü o..Dünyanın En Güçlü Ordusu Kimde?

Dünyanın en büyük 5. ordusu Türk ordusu peki sizce birincisi kim

Dünyanın En Güçlü 10 Ordusu

Dünyanın en güçlü 10 ordusu

ABD

Çin

Rusya

İngiltere

Hindistan

TÜRKİYE


Fransa

İsrail

Almanya

Kuzey Kore

Etiketler:dünyanın en güçlü ordusu kimde dünyanın en güçlü ordusu sıralaması dünyanın en güçlü ordu sıralaması en guclu tabanca dünyanın en güçlü ordusu dünyanın en güçlü nükleerleri kimdedir dunyanin en iyi askerleri dünyanın en güclü ordusu kimdir dunyanın en güclü askerleri kimsir dünyanın en büyük ordusu kımde dunyanın en iyi ordusu sıralaması dünyanın en güçlü asker sıralaması dünyanın silah yönünden en güçlü orduları dünya nin en güçlü ordusu kimdir Dunyanınengucluordusu DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ORDULARI SIRALAması en kuvetli ordu kimdir dunyanin en güçlü ordusu dünyanin en güclü ordulari Dunyanin en guclu ordusu kimd4
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Güçlükonak: Güçlükonak (), Şırnak ili'nin bir ilçesidir.
Güçlü etkileşim: Kuarklar ve gluonlar arasındaki etkileşim güçlü etkileşim olarak adlandırılır ve bu etkileşim
Güçlü Bir Yürek: Güçlü Bir Yürek () 2007 yılında Michael Winterbottom tarafından yönetilmiş bir filmdir.Finansal açıdan başarısız olmasına rağmen eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almıştır.
Güçlü Türkiye Partisi: Güçlü Türkiye Partisi (kısaltılmış adıyla GTP), 9 Ekim 2006 tarihinde Toplum ve Demokrasi Derneği Başkanı Tuna Bekleviç ve arkadaşları tarafından daha fazla özgürlük ve daha fazla demokrasi talebi ile kurulan siyasi partidir.
Güçlükonak Katliamı: Güçlükonak Katliamı, 15 Ocak 1996 tarihinde Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde 11 köylünün bir minibüs içerisinde kurşunlanıp, yakılmasıyla sonuçlanmış katliam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir