Dünyanın En Güzel 10 Arabası

Sponsorlu Bağlantılar
alfa romeo aston martin aston martin db9 aston martin v8 vantage audi tt bmw 5 series bmw 6 series brabus mercedes benz bugatti veyron gallardo jeep porsche lamborghini lamborghini gallardo mercedes benz mercedes cls modifiye muahaha resim valentino valentino balboni Dünyanın En Güzel 10 Arabası Dünyanın En Güzel Arabaları dünyanın en güzel arabası dünyanın en güzel 10 ara..Dünyanın En Uzun Arabası Rekorlar Kitabında
Dunyanın En Güzel 10 Arabasi

Yaris arabasi :Mercedes

Volkswagen:Jeep

Porsche:
Bu Resim ufaltılmıştır. Buraya tıklayarak orjinal boyutuna çevirebilirsiniz. Orjinal Resim 1019×620 Boyutundadır ve 105KB dir.

Brabus Mercedes-Benz CLS

Ilginç modifiye:

+reeppp :muahaha::muahaha:By KöPüK

En İyi Araba Modeli

Sizce dünyadaki en iyi araba modeli hangisidir ? 😀

Resim mutlaka olsun 😀

Benim için : Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni :)

Resim :


19 minutes süre sonraki ekleme :

Hadi cevaplar :)

Dünyanın En İyi 10 Araba Dizaynı

Dünyanın en iyi 10 araba dizaynı

1st: Aston Martin V8 Vantage

2nd: Mercedes CLS

3rd: Aston Martin DB9

4th: Bugatti Veyron

5th: Lamborghini Gallardo

6th: BMW 5 Series

7th: Audi TT

8th: Alfa Romeo Brera

9th: BMW 6-Series


Dünya’daki En İlginç Arabalar

Dünya’daki En İlginç Arabalar

Etiketler:dünyanın en güzel arabası dünyanın en güzel 10 arabası dünyanın en güzel arabaları dünyanın en güzel modifiyeli arabası dünyanın en güzel yarış arabaları engüzel arabalar dünyanın en güzel jiparabası DÜNYANIN EN 10 GÜZEL ARABASI dünyanın en güzel mersedesleri dünyanın en güzel mersedesi dünyanın en iyi modifiyeli arabası dünyanın en ilginç arabası dünyanı en güzel arabası dünyanın en güzel arabasının resmi dünyanın en güzel 10 resmi dünyanın en güzel yarış arabası dünyanın en güzel modifiyeli tırları dünyanın an iyi 100arabası dünyanın en güzel modifiyeli arabaları en güzel mercedesler
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir