Dunyanin En Guzel Seheri

Sponsorlu Bağlantılar
amerikan antalya bu cctv citibank emlak gibi ilk istanbul knight frank konu las vegas londra los angels mekke moscova pekin rio de jenairo sydney tokyo Dunyanin En Guzel Seheri Dünyanın En Güzel Şehri dünyanın en güzel şehri hangisidir dunyanin en guz..Sizce Dünyanın En Güzel Şehri Hangisi

BENCE NEW YORK:

PARİS:

İSTANBUL:

LONDRA:

SYDNEY:

LOS ANGELS:

CANADADAN TORONTO:

TÜRKİYEDEN ANTALYA:

MİAMİ:

BAKÜ:

MOSCOVA:

LAS VEGAS:

MEKKE:

RİO DE JENAİRO:

TOKYO:

PEKİN:

FLORİDA:

BURSA:

GÜZEL Bİ KONU BENCE

Sizce Dünyanın En Güzel Şehri Hangisi

Dünyanın en zengin 10 şehri

İngiliz emlak şirketi Knight Frank ve Amerikan Citibank, 2010’un en zengin ve en etkili 10 şehrini belirledi.

Ekonomik yaşam gücü, politik etki, araştırma yeteneği ve yaşam standardı olmak üzere dört indekste yapılan sıralamaya göre, ilk üçü New York, Londra ve Paris aldı. 4. sırayı Tokyo alırken, Çin’in başkenti Pekin ise 9. sırada yer aldı.
Çin devlet televizyonu CCTV’nin haberine göre, sıralamada her alanda başarılı şehir çıkmadı. Örnek olarak New York, ekonomik yaşam gücü ve araştırma kapasitesi yönüyle listenin başında bulunurken, siyasi etki olarak ikinci sırada, yaşam standardı olarak ise 8. sırada yer alabildi. Bu arada siyasi etki sıralamasında 4. sırada yer alan Pekin gibi bazı metropollerin büyük gelişme gösterdiği kaydedildi Berlin de yaşam standartları yönünden sıralamada 2. oldu.

Dünyanın En Güzel Kadınları (sizce En Güzeli Hangisi )

Edit: ‘Gülümseme.’

Dünyanın En Zengin 10 Şehri

Dünyanın En Güzel Kadınları (sizce En Güzeli Hangisi )

Etiketler:dünyanın en güzel şehri hangisidir dunyanin en guzel seheri dünyanın en güzel şehri dunyanin en guzel sehri nedir en güzel şehir hangisidir pekin şehir görüntüleri dunyanin en guzel sehri dunyanin en guzel seherleri dünyanın en güzel şehirleri türkiyenin en güzel şehri anket dünyanin en güzel sehirleri türkiyenin en güzel şehri dunyanin en gozel seherleri türkiyenin en güzel şehri hangisidir türkiyenin en güzel 5 şehri Dünyanın en güzel masaüstü resimleri dunyanin enguzel seheri pekin şehri ğörüntüsü bursanin guzel yerleri DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir