Dünyanın En İyi 5 Fotoğrafı
Dünyanın En Güzel 5 Resmi


Dünyanın En Güzel 5 Resmi-en Ekileyicide Diyebilriz

Etiketler:dünyanın en güzel 5 resmi dünyanın en iyi 5 fotoğrafı dünyanın en güzel çizilmiş resmi dünyanın en güzel 5 manzarası dünyanın en güzel 5 fotoğrafı dünyanın en güzel fotoğrafları dünyanın en güzel çizilen resmi en güzel 5 resim dünyanın en güzel fotoğrafı en güzel 5 resmi dünyanın en güzel resmi dünyanın en iyi 5 resmi dünyanın en güzel manzaraları dünyanın güzel 5 resmi dünyanın en iyi manzaraları dünyanın güzel çizilmiş resmi dünyanın en güzel 5 fotoğrafları güzel resimler dünyanın en iyi en güzel 5 fotoğraf en güzel 5 foto
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir