Dünyanın En Tatlı Kedisi

Sponsorlu Bağlantılar
benim bu rap Dünyanın En Tatlı Kedisi Dünyanın En Tatlı Kedileri en tatlı kediler dünyanın en tatlı kedisi dünyanın..Çok Tatlı KedilerDünyanın En Tatlı Kedisi

Arkadaşlar size dünyanın en tatlı kedisini takdim ediyorum..
Karşınızda bizim evin neşesi Minnoş!!!

Off çok acıktım:


Noluyo yhaa bu kamera da ne?!:


Bırakmamm bu benim arabamm :


Off uykum geldi şuraya kıvrılıvereyim:


Ohhhhhhh yan gel yat:


Seneye yavrularını satıcam. İsteyen pm atsın şimdiden…

+RAP pls…:)

Kedilerin En Şirin Halleri

Kedilerin En Şirin Halleri
Nankör olarak bilinmesine rağmen insanların en sevdiği dostları arasında yer alan kedilerin en şirin bu halleri çok hoşunuza gidecek. İşte kedilerin en şirin halleri…


Ne Kadar Tatlı Bişi Dimi :)


Dünyadaki Herşeyin Enbüyükleri

Dünyadaki her şeyin en büyüğü

Dünyanın En Büyük Kamyonu;

Dünyanın En Büyük SÜtyeni ;

Dünyanın En Büyük Mantarı ;

Dünyanın En Büyük Kedisi ;

Dünyanın En Büyük Kaykayı ;

Dünyanın En Büyük Gitarı ;

Dünyanın En Büyük Çekicii ;

İşte dünyanın en büyük Pizzası ;

En Büyük Geyik ;

En Ulu Ağaç

Etiketler:en tatlı kediler dünyanın en tatlı kedisi dünyanın en tatlı kedileri tatlı kediler minnoş kediler tatlı kedi çok tatlı kediler dünyanın en TATLI KEDİSİ dünyanım en tatlı kedisi EN TATLI KEDİ en tatlı kedi tatlı kedi resimleri en tatlı kedicikler dünyadaki en minnoş kedi en zengin tatli kediler dünyanın en komik kedisi minnoş dünyanın en tatlı resimleri dünyanın en tatlı kedilerinin fotoğrafları tatli kediler DÜNYANIN en tatlı kedisi
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Tatlı Hayat: Tatlı Hayat şu anlamlara gelebilir:
Tatlı Hayat (film, 1960): La Dolce Vita (Tatlı Hayat) Federico Fellini filmi.
Tatlı Kaçıklar: Tatlı Kaçıklar, başrollerinde Yalçın Menteş ve Mehmet Ali Erbil'in oynadığı, oyuncu kadrosunda İsmet Ay ve Erol Günaydın gibi iki büyük ustayı da barındıran Türk dizi filmidir.
Tatlı Budala: Tatlı Budala 1968 ABD yapımı komedi filmidir. Özgün adı The Party dir.Yapımcılığını ve yönetmenliğini Blake Edwards 'ın üstlendiği filmin senaryosunu da kendi hikâyesinden Edwards yazmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir