Dünyanın En Tehlikeli 10 Silahı

Sponsorlu Bağlantılarİşte Dünyanin En Tehlikeli Silahlari

Dünyanın En Büyük Silahı: Gustav

Etiketler:dünyanın en tehlikeli silahı dünyanın en tehlikeli 10 silahı en tehlikeli silah en tehlikeli silahlar türkiyenin en tehlikeli silahı dünyanın en tehlikeli silahları snaypır silahları en tehlikeli tabanca snaypır tehlikeli silah dünyanın en etkili silahları dünyanın en etkili silahı en tehlıkelı sılahlar tehlikeli silahlar dunyanın en tehlıkelı sılahı dünyadailgiçsilahlar turkiyenin entehlikeli silahlari dünyanın en tehlikeli esski silak- dünyanın en tehlikeli taşınabilen silahı türkiyenin tehlikeli silahları
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Tehlikeli İlişkiler (film): Tehlikeli İlişkiler 1988 ABD İngiltere ortak yapımı romantik-dramatik dönem filmdir. Özgün adı Dangerous Liaisons olan film 14 Temmuz 1989'da Türkiye'de gösterilmiştir.
Tehlikeli Adam: Tehlikeli Adam, 1956 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı The Man Who Knew Too Much (Çok Şey Bilen Adam) olan bu film 17 Nisan 1962'de Türkiye'de sinemalarda gösterime girdi.
Tehlikeli Aslar: Smokin' Aces (Tehlikeli Aslar) 2007 yılı yapımı Amerikan filmi.Haziran 2007 itibari ile Smokin' Aces ABD'de 35,662,731 $, uluslararası olarak 19,540,681 $ hasılat ile toplam kazancı 55,203,412 $'a ulaşmıştır.
Tehlikeli Tür: Tehlikeli Tür, (özgün adı: Species), yönetmenliğini Roger Donaldson'ın yaptığı, başrollerini Ben Kingsley, Michael Madsen, Alfred Molina ve Forest Whitaker oynadığı 1995 tarihli bilim kurgu-korku filmi.
Tehlikeli Bekleyiş: Tehlikeli Bekleyiş 1995 ABD yapımı dramatik bağımsız filmdir. Özgün adı The Crossing Guard olan film 29 Mart 1996 tarihinde Türkiye'de sinemalarda gösterilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir