Dünyanın En Ünlü Plajları

Sponsorlu Bağlantılar
cancun mexico hawaii kaanapali miami florida mikonos greece montego bay jamaica myrtle beach south carolina panama city florida phuket thailand santa barbara california virginia beach virginia Dünyanın En Ünlü Plajları Dünya Plajları plaj isimleri dünyanın en ünlü plajları dünya plaj..Dünyanın En Çok Begenilen 10 Plajı

Sırayla isimleri

1- Hawaii, Kaanapali

2- Myrtle Beach, South Carolina

3- Cancun, Mexico

4- Miami, Florida

5- Panama City, Florida

6- Montego Bay, Jamaica

7- Phuket, Thailand

8- Santa Barbara, California

9- Mikonos, Greece

10- Virginia Beach, Virginia

Etiketler:plaj isimleri dünyanın en ünlü plajları dünya plajları dünyanın en uzun plajı dünyanın en güzel plajları dünyanın en ünlü plajı dunyanin en unlu plajlari türkiyenin en güzel yerleri antalyanın en güzel plajları dünyanın en uzun plajları dünyadaki plajlar dünyanın ünlü plajları dünyanın en uzun plajı nerede dunyanin en uzun plajlari dünyanın güzel plajları dünyadaki en güzel plajlar dünyanın en güzel plajı dünyanın güzel 20 plajı dünyanin en güzel plaj samandağı kumsalı
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Türkçe: Türkçe veya Türkiye Türkçesi, ortak Altay dil ailesine bağlı Türk dillerinin Oğuz öbeğine üye bir dildir.
Ünlü (dil bilimi): Ünlü, ünlü ses veya vokal, ses yolunda bir engele çarpmadan çıkabilen sestir.
Ünlü düşmesi: Ünlü düşmesi, Türkçe'de görülen bir ses olayıdır. Türkçede birkaç çeşit ünlü düşmesi vardır. Bunlar aşağıda listelenmiştir.
Operalar listesi: Bu operalar listesi zamanımızda kayda değer operalara bir kılavuzluk sağlamak icin hazırlanmış bir listedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir