Dünyanın En Uzun Dişi

Sponsorlu Bağlantılarİşte Dünyanın En Uzun Dilli İnsanı

kız 12 yaşında dili 7 cm. buYrun işte

http://img459.imageshack.us/my.php?i…96819879pk.jpg

Etiketler:insan dili kaç cm dir dünyanın en uzun dişi insan dili kaç cm dünyadaki en uzun dilli insann fotoları dünyanın en uzun dişli insanı en uzun insan dili insan dili kaç santim dunyanın en uzun dıslı ınsanı dünyanın en uzun insan dişi dünyanın en uzun dilli insanı dünyanin en uzun dişli insani dünyanı en uzun dişleri insan dili en fazla kac cm Dunyda en uzun dilı olan insanlar dünyanin en uzun dişi dunyanin en uzun di en uzun dil kac cm insan dili kaç cm olur dili uzun olan insanlar
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.
Dişi organ: Dişi organ, Ginekeum olarak da bilinir, Angiosperm çiçeğinin en iç dairesini meydana getiren pistillerin toplamı.
Dişi Kovboylar da Hüzünlenir: Dişi Kovboylar da Hüzünlenir, (İngilizce oirijinal adı:Even Cowgirls Get the Blues) 1976 tarihli aynı isimli Tom Robbins romanının sinema uyarlamasıdır.
Dişi Köpek (film, 1931): Dişi Köpek 1931 Fransa yapımı, şiirsel gerçekçi psikolojik dramatik filmdir. Özgün adı La Chienne olan filmin uluslararası İngilizce adları Bitch ve Isn't Life a Bitch?tir.
Disintegration: Disintegration şu anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir