Dünyanın En Yakışıklı Erkeği

Sponsorlu Bağlantılar
ama ashton kutcher brad pitt enrique marciano eric mabius erkekler george clooney jake gyllenhaal john cho john krasinski johnny depp josh duhamel keanu reeves kenan leonardo dicaprio omar epps patrick dempsey rodrigo santoro taye diggs tom cruz Dünyanın En Yakışıklı Erkeği En Yakışıklı Erkekler yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkeği en..En Yakışıklı Erkekler…

Bence En Yakısıklısı… Bu. Alttaki xD


Kenan İmirzalıoglu

İşte Altakide ımız..

Yakışıklı Erkekler Ama Ne Yakışıklı

ne kadar yakışıklılar değil mi:D

**dünyanın En Yakışıklı Erkekleri**


Yaşayan En Yakışıklı Erkekler (miş)

yaşayan en yakışıklı erkekler(miş), en yakışıklı erkekler, dünyada en yakışıklı erkeklerGeorge Clooney


Patrick Dempsey
40 yaşında.


Ashton Kutcher
28 yaşında.


Taye Diggs
35 yaşında


Johnny Depp
43 yaşında.


Josh Duhamel
34 yaşındaki


Enrique Marciano
33 yaşında


Leonardo DiCaprio
32 yaşındaki


John Krasinski
27 yaşında


Jake Gyllenhaal
25 yaşında


John Cho
34 yaşında


Rodrigo Santoro
31 yaşında.


Omar Epps
33 yaşında


Eric Mabius
35 yaşında.


Brad Pitt
42 yaşında.


Tom Cruz

Keanu Reeves


Dünyanın En Yakışıklı Adamı :d

Etiketler:yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkeği en yakışıklı erkekler türkiyenin en yakışıklı erkeği dünyanın en yakışıklı erkekleri dünyanın en tipsiz erkekleri dünyanın en tipsiz erkeği Türk yakışıklı erkekler yakisikli erkekler en yakışıklı türk erkekler dünyanın en yakışıklı erkeği 2010 en yakışıklı türk erkekleri yakışıkı türk erkekleri DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ERKEĞİ dünyanın en yakışıklı erkekler yakışıklı dünyanın en yakışıklı 10 erkeği yakışıklı erkek
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikasıhttp://tr.wikipedia.org/wiki/D%C3%BCnyan%C4%B1n_ger%C3%A7ek_y%C3%BCz%C3%BC, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır. Ayrıca Antik Dönemin Yedi Harikası adıyla da anılırlar. İlk olarak MÖ 5. yüzyılda tarihçi Heredot tarafından ortaya atılan bir kavramdır. MÖ 4. yüzyılda Sidon'lu Antipatros tarafından ilk olarak "Dünya'nın yedi harikası üzerine" (Περὶ τῶν Ἑπτὰ Θεαμάτων) adlı eserle oluşturulmuştur. Günümüzde geçerli kabul ettiğimiz 7 harika listesi, MÖ 2. yüzyılda son şeklini almıştır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın Merkezine Yolculuk: Dünyanın Merkezine Yolculuk veya Dünyanın Merkezine Seyahat (Orijinal adı: Voyage au centre de la Terre), Jules Verne tarafından yazılan klasikleşmiş 1864 bilim kurgu romanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir