Dünyanın Harikaları

Sponsorlu Bağlantılar
bir bu Dünyanın Harikaları Dunya Harıkaları dünya harikaları dünyanın harikaları DUNYA HARIKAL..Keşfedilmiş Dünya Harikaları…

Doğanın bizlere sunduğu muhteşem,ilginç ve göz alıcı güzellikler..


Dünya Harikaları [ Harita Gösterimi ]


Bir Mühendislik Harikası Dünyanın En Dehşet Köprüsü


Daha önce bu kadar müthiş ve aşmış bir köprü görmüşmüydünüz

Etiketler:dünya harikaları dünyanın harikaları DUNYA HARIKALARI dünya harikası dünya güzellikleri dünya harikalari DÜNYA HARİKALARI dunya harikaları Dunya harıkaları DÜNYANIN HARİKALARI türkiyenin harikaları dünyanın güzellikleri tabiat harikaları türkiyedeki harikalar dünyanın harikası dunyanin harikalari dünya harikaları resimleri dunyaharikaları dünya harıkaları a ile başlayan dünya harikası
Dünyanın Yedi Harikası: Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
Dünyanın Yeni Yedi Harikası: Dünyanın Yeni Yedi Harikası, İsviçre'de bir organizasyon tarafından cep telefonu ve internet aracılığıyla yapılan bir oylama sonucunda, Dünyanın Yedi Harikası'na alternatif olarak seçilmiş ve 7 Temmuz 2007 tarihinde açıklanmıştır.
Dünyanın Durduğu Gün (film, 2008): The Day the Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün), Scott Derrickson'ın yönettiği ve başrollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly'nin oynadığı 2008 yapımı bilim kurgu filmidir.
Dünyanın en yüksek yapıları: Dünyanın en yüksek yapıları belirlenirken genellikle doğrudan tanım yapmak mümkünse de, dünyanın en yüksek binasını ya da kulesini belirlemek o kadar kolay olmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir