Dunyasonu Ne Zaman

Sponsorlu Bağlantılar
astronom beri bilim gelecek ilk isaac newton kabul milli mucit nin sergi sonu Dunyasonu Ne Zaman Dünyanın Sonu Hangi Yılda Gelecek dünyanın sonu kaç yılında dunyasonu ne zaman dünya..Dünya’nın Sonu 2060’da Mı Gelecek?


Bütün zamanların en ünlü bilim adamı olarak kabul edilen Newton’un dünyanın sonunun 2060’da geleceğini öngördüğü ortaya çıktı.
Kudüs Üniversitesi, İngiliz fizikçi, matematikçi, mucit, astronom Isaac Newton’un (1642-1727) el yazmalarını sergiliyor.

Bütün zamanların en ünlü bilim adamı olarak kabul edilen Newton’un birçok el yazmasının bulunduğu Küdus Üniversitesi Milli Kütüphanesi’nin bugün sergilemeye başladığı belgelerde, Newton’un dünyanın sonunun 2060’da geleceğini öngördüğü ortaya çıktı.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, “Newton’un sırları” adlı sergi dolayısıyla ünlü bilim adamının el yazmalarının, 1969’dan beri ilk kez kamuoyuna sunulduğuna dikkat çekildi.

Etiketler:dünyanın sonu kaç yılında dunyasonu ne zaman dünyanın sonu hangi yılda gelecek 2000 dünyanın sonu 2000 dunyanin sonu dunyanin sonu hangi yilinda olacak dünyanın sonu gelecek mi dunya sonu kac yılında olacaklar dünyanın sonu hangi tarihte gelecek 2060 yılında dünya nasıl olacak dunya-bitkisi dünyanın sonu ne zaman gelecek Dünyanin sonu nezaman olacak dünyanın sonu kaç yılında olacak 2060 dunyanin sonu 2060da neler olacak ingilizcesi 2060 da hayat nasıl olacak 2000 dunya bitkisi 2000 yılında dünyanın sonu gelecekti dunyanın sonu ne zman gelecek
Zaman dilimi: Zaman dilimi herbiri yaklaşık 15 derecelik boylama göre dizilmiş, Greenwich, İngiltere'den başlayan (bakınız UTC), insanların (saatin) bulundukları bölgede ve dünyanın başka bir bölgesinde kaç olduğunu öğrenmelerine yardım etmek için oluşturulan coğrafi yer küre dilimleridir.
Zaman (gazete): Zaman, Türkiye'de yayımlanan günlük gazete. 3 Kasım 1986 tarihinde Fehmi Koru'nun yönetiminde, A. Turan Alkan, Ali Bulaç, Hüseyin Hatemi, Mehmet Şevket Eygi gibi yazarlardan oluşan bir kadro ile yayın hayatına başladı.
Zamanın Akışında: Zamanın Akışında, 1976 Batı Almanya yapımı kült yol filmidir. Özgün adı Im Lauf der Zeit olan film ABD'de Kings of the Road (Tr :Yolun Kralları) adıyla gösterilmiştir.
Zaman serisi: İstatistik, sinyal işleme, ekonometri ve matematiksel finansta bir zaman serisi veri noktalarının sıklığıdır ve düzenli zaman aralıklarında, ardışık zaman alanlarında tipik olarak ölçülür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir