Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
gerek inan sorma Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Sözleri Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Şarkı Sözü dünyaya bir daha gelsem sözleri dünyaya bir daha g..

Ferhat Göçer – Şarkı Sözleri

Unut dediğin kolay değil sorma
Sanırım aldandım yıllar sonra
Yalan ölürüm inanmam buna
Bulurum dedin benden sonra

Kaç yıl gerek bana dönmen için?
Kavruldu kalmadı yandı içim
İnan bana canım sen de özleyeceksin!

Hoşçakal aşkların en güzeli
Kavuşur elim sana günün birinde
Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden
Hangi gün taşınır dönerim
Bilinmez boş kalacak yüreğim
Söz verdim sana ölene kadar AYRILMAM!

Etiketler:dünyaya bir daha gelsem sözleri dünyaya bir daha gelsem sevgilim sözleri dünyaya bir daha gelsem sevgilim şarkı sözü dünyaya bir daha gelsem şarkı sözü dunyaya bir daha gelsem sevgilim sarki sozu ferhat göçer dünyaya bir daha gelsem sözleri dünyaya bir daha gelsen sevgilimin sözleri dunyaya bir daha gelsem sevgilim lyrics dünyaya bir daha gelsem sevgilim söz dünyaya bir daha gelsem söz dünyaya bir daha gelsem sevgilim şarkı sözleri ferhat göçer dünyaya bir daha gelsem şarkı sözü ferhat göçer ben bu yüzden sözleri dünyaya gelsem bir daha şarkı sözü ferhat göçer dünyaya bir daha gelsem şarkı sözleri dünyaya bir daha gelsem sevgilim şarkı sözü yazarı dünyaya birdaga gelsem sevgilim şarkı sözü söz verdim sana ölene kadar Ferhat göçer bu dünyaya bir daha gelsem sözleri dünyaya birdaha gelsem ferhat göçer şarkı sözü
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir