Duvar Terlemesine Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar
almanya ayda bile bir bu damar erol genel hasar kola liposuction plastik cerrahi pratik prof dr saat ter uygun yeni Duvar Terlemesine Çözüm Terlemeye Pratik Çözümler koltuk altı terlemesine pratik çözüm duvar terleme..Terlemeye Pratik Çözümler

Yarım saatte uygulanabilen yeni yöntem ile terlemeye kesin ve kalıcı çözüm getirilebiliyor.

Almanya’da katıldığı bir konferansta bu soruna kalıcı çözüm için çalışmalarda bulunan Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, sorunu kökten çözecek bir yöntemin artık uygulanabildiğini belirtiyor.

Öğle tatlinde bile yapılıyor!
Prof. Erol Kışlaoğlu, bu tekniğin, lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olup, esas olarak özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayandığını belirtiyor.
Operasyon lokal anestezi ile yapıldığı için hastanın aynı gün işine dönmesi sağlanıyor. Prof. Erol Kışlaoğlu, koltuk altı bölgesinin kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bir bölge olduğu için bu operasyonun mutlaka plastik cerrahi uzmanı ve bu konuda ayrıca eğitim görmüş uzmanlar tarafından yapılması gerektiğinin altını çiziyor.

İşlem liposuction ile karıştırılmamalı
İşlemin, bir liposuction olmadığını ve normal liposuction aletleriyle yapılamayacağını da belirten Prof. Kışlaoğlu, bu işlem için özel olarak tasarlanmış liposuction aletlerinin kullanılması gerektiğini ifade ediyor. Yöntem, uygun şekilde yapıldığı takdirde sonuç kalıcı ve ömür boyu oluyor. Daha önceleri koltuk altı ve vücudun diğer yerlerindeki terlemeleri gidermek için uygulanan yöntemler 6 ayda bir tekrarlanması gerekiyordu. Yöntem, ehliyetsiz kişilerce yapılması halinde damar ve sinirlerin hasar görmesine yol açabiliyor.

Merak edilenler!
Koltuk altındaki ter bezlerini nasıl emiyorsunuz?
İşlem hem emen, hem de kazıyan özel bir liposuction aleti ile yapılıyor.

İşlem anestezi altında mı yapılıyor?
Bu yeni teknik lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntemdir. Hasta dilerse genel anestezi ile de uygulanabilir.

Bütün ter bezleri alınıyor mu?
Amaç aşırı terlemeyi engellemek olduğu için tamamını almıyor bir miktar bırakıyoruz.

Operasyondan sonra kişi koltuk altından hiç mi terlemiyor?
Çok az terler, aşırı terleme ortadan kalkar.

Kalıcı bir işlem mi? Tekrarlanması gerekiyor mu?
Kalıcı bir işlemdir. Tekrarı gerekmez, fakat bazı durumlarda ilk operasyon yeterli gelmezse ikinci uygulanır.

Ter bezlerinin alınması ileride soruna yol açmaz mı?
Hiçbir soruna yol açmaz, çünkü tamamı alınmıyor yalnızca aşırı terleme engelleniyor.

Kaç yaşın üstündekilere yapıyorsunuz?
16 yaşından itibaren herkese uygulanabilir.

Kimlere yapılamaz?
Herkese uygulanabilir.

Etiketler:koltuk altı terlemesine pratik çözüm duvar terlemesine çözüm terlemeye pratik çözümler terlemeyi engellemek terleme engelleme el terlemesi pratik çözüm terlemeye evde pratik cozum el terlemesine pratik çözümler koltuk altı terlemesi pratik çözümler el terlemesine pratik cozum koltuk altı terlemesi pıratik çözümler ellerin terlemesine pratik çözüm çok terlemeye anında pratik çözümler terlemeye doğal çözüm duvar terlemelerine pratik çözümler askilida terleme engelleyici
Duvara Karşı: Duvara Karşı (Almanca: Gegen die Wand), Fatih Akın'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2004 yapımı film.
Duvar topu: Squash raket ve topla iki oyuncu (çiftlerde dört oyuncu) tarafından oynanan bir tür raket sporudur. Squash, Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından tanınan ve gelecekte Olimpiyat sporları arasına alınabilecek sporlardandır.
Duvar (film, 1983): Duvar, yönetimi ve senaryosu Yılmaz Güney'e ait 1983 yapımı uzun metrajlı Türkiye sinema filmi. Yılmaz Güney'in, Cannes'da büyük ödülü alan Yol'dan sonraki ilk, yaşamındaki ise son filmidir.
Duvar tırmaşık kuşu: Duvar tırmaşık kuşu (Tichodroma muraria), sıvacı kuşugiller (Sittidae) familyasından, gagaları oldukça uzun ve aşağı doğru kıvrık olan küçük bir kuş türü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir