E Okul Proje Ödevleri Konusuna Bakma

Sponsorlu Bağlantılar
ders e okul hizmet ocak onur tc yeni E Okul Proje Ödevleri Konusuna Bakma E Okul Proje Ödevlerine Bakma e okuldan proje ödevine bakma e okul proje ödevler..E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi Liselere De Uyarlandı

Milli eğitim bakanlığı, 25 Ocak 2008’de e-okul-Veli Bilgilendirme Sistemini kullanıma açmıştı. Ancak bu sistem sadece ilköğretim öğrencilerini kapsıyordu. Bakanlığın 05.11.2008 tarihli “e-Okul sisteminin ortaöğretim okullarında da uygulanması” konulu yeni genelgesine göre, bu hizmet artık liseleri de kapsayacak.

Lise öğrencileri okul ve tc kimlik numaralarını girerek yarıyıldan itibaren karnelerini görebilecek. Karne notlarının yanı sıra veliler devam durumu, okunan kitaplar, haftalık ders programı, duyurular, davranış puanları, aldığı belgeler(takdir, teşekkür, onur belgesi vb) konusunda bilgi sahibi olabilecekler.

Etiketler:e okuldan proje ödevine bakma e okul proje ödevleri konusuna bakma e okul proje ödevlerine bakma e okul okul liselere bakma e okul notlarını bulduk veli bilgilendirme hatti e okuldan proje ödevinin konusuna bakma e okuldan proje ödevlerine bakma
Gutenberg Projesi: Project Gutenberg (PG) kültürel eserleri dijital ortama aktarmak, arşivlemek ve dağıtmak amacıyla gönüllüler tarafından yürütülen bir çalışmadır.
Projeksiyon: LCD teknolojisi ile birlikte gelişen
Projector: Projector, Dark Tranquillity'nin 1999 yılında Century Media Records etiketiyle çıkardığı albümdür. Albüm kayıtları 1998'in Eylül ayında başlamıştır.
Proje yönetimi: Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir