Ecel Kapını Çaldığı Zaman Evi Telaşa Verme

Sponsorlu Bağlantılar
ahmet kaya bu evi verme Ecel Kapını Çaldığı Zaman Evi Telaşa Verme Ölüm Geldiğinde Sen Çoktan Gitmiş Olacaksın ölüm kapını çaldığında ecel kapını çaldığı zaman e..Ölüm Dörtlüğü – Ahmet Kaya

Ölüm Dörtlüğü – Ahmet Kaya

Ölüm her aklıma geldiğinde
Ah edip, vahedip inleme
Bu halinle tanrıyı incitmiş olacaksın
Ecel kapını çaldığı zaman, evi telaşa verme
O geldiği zaman, sen gitmiş olacaksın

Korkma yürü

Ölüm her aklıma geldiğinde
Ah edip, vahedip inleme
Bu halinle tanrıyı incitmiş olacaksın
Ecel kapını çaldığı zaman, evi telaşa verme
O geldiği zaman, sen gitmiş olacaksın

Korkma yürü

Etiketler:ölüm kapını çaldığında ecel kapını çaldığı zaman evi telaşa verme ölüm geldiğinde sen çoktan gitmiş olacaksın ölüm kapına geldiğinde ahmet kaya ecel bu halinle tanrıyı incitmiş olacaksın ahmet kaya ecel kapını çaldığında ecel kapına geldiğinde evi telaşa verme ecel kapını çaldığında evi telaşa verme o geldiğinde sen gitmiş olacaksın ölüm kapını çaldığında evi telaşa verme ölüm kapına geldiginde ecel kapına geldiğinde ölüm kapına geldiğinde ah edip ÖLÜM KAPINA GELDİĞİNDE ecel çaldığında evi telasa verme ecel kapına geldiği zaman o geldiğinde sen çoktan gitmiş olacaksın ecel gelir kapına ölüm kapini çaldiğinda
Zaman dilimi: Zaman dilimi herbiri yaklaşık 15 derecelik boylama göre dizilmiş, Greenwich, İngiltere'den başlayan (bakınız UTC), insanların (saatin) bulundukları bölgede ve dünyanın başka bir bölgesinde kaç olduğunu öğrenmelerine yardım etmek için oluşturulan coğrafi yer küre dilimleridir.
Zaman (gazete): Zaman, Türkiye'de yayımlanan günlük gazete. 3 Kasım 1986 tarihinde Fehmi Koru'nun yönetiminde, A. Turan Alkan, Ali Bulaç, Hüseyin Hatemi, Mehmet Şevket Eygi gibi yazarlardan oluşan bir kadro ile yayın hayatına başladı.
Zamanın Akışında: Zamanın Akışında, 1976 Batı Almanya yapımı kült yol filmidir. Özgün adı Im Lauf der Zeit olan film ABD'de Kings of the Road (Tr :Yolun Kralları) adıyla gösterilmiştir.
Zaman serisi: İstatistik, sinyal işleme, ekonometri ve matematiksel finansta bir zaman serisi veri noktalarının sıklığıdır ve düzenli zaman aralıklarında, ardışık zaman alanlarında tipik olarak ölçülür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir