Ejder
Ejderhalar

:öhh::öhh::öhh:

Etiketler:ejderhalar ejder ejderha ejderhalar mirası en güzel ejderha resimleri efsane ejderhalar mirası efsane ejderhalar ejderhalar resmi ejderha fotoğrafları en güzel ejderha en güzel ejderha resmi dünyanın en güzel ejderi EJDERHA RESİMLERİ ejderha mirası en güzel ejderhalar GÜZEL EJDERHA RESİMLERİ ejderhalar nasıl yaşarlar en güzel ejderharesimleri güzel ejderha fotolar en basit ve güzel ejderha resimleri
Ejderha: Ejderha, ejder olarak da bilinir, yarasa kanatlı, dikenli kuyruklu, derisi pullu, ağzından ateş saçan dev kertenkele ya da yılan biçimindeki efsanevi canavar.
Ejderha Mızrağı Destanı: Ejderha Mızrağı Destanı Margaret Weis ve Tracy Hickman tarafından yazılmış kitap serisi. Seri aslında arabayla TSR ile olan iş görüşmelerine giderken Laura ve Tracy Hickman tarafından yaratılmıştır.
Draco (takımyıldız): Draco ya da Ejderha takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Büyük ve Küçük Kepçeler arasından geçerek uzanan daha sönük yıldızlardan oluşan takımyıldız olarak bilinir.
Ejder Kalesi: Enter the Dragon, 1973 yapımı Hong Kong-ABD ortak yapımı aksiyon filmidir. Bu filmde aksiyon filmlerinin ünlü starı Jackie Chan henüz o yıllarda meşhur olmadığı için figüran olarak yer almış ve Bruce Lee tarafından dövüş esnasında öldürülmüştür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir