Ekran Bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir bozuk ekran modda sabah selam sorun yok Ekran Bozuldu Monitör Ayarlarını Sıfırlama bilgisayarın ekranı bozuldu ekran bozuldu monitör ..Ekran Bozuldu!

selam,sabah bilgisayarı acarken windows yukleme cubugu cıktıgı anlarda monitorden parlaklık ayarı yaptımkullnıcı girisi gelinc e goruntu bozuldu kenarlar karıncalastı goruntu buyudu,reset attım,ananakrt sayfası duzgun gorundu,windows yukleme cubugu duzgun gorundu,ama kullnıcı girisi yine bozuk cıktı bigisayarı actım yine karıncalı buyuk bir goruntu vardı.guvenli modda actım hicbir sorun yok.yardım ederdeniz sevinirim:uzgun:

Etiketler:bilgisayarın ekranı bozuldu ekran bozuldu monitör ayarlarını sıfırlama monitör ayarları sıfırlama monitör ayarları bozuldu laptop ekran bozuldu ekran ayarı bozuldu bilgisayar ekranı bozuldu ekran ayarlarını sıfırlama laptop ekranı bozuldu laptop ekran renkleri bozuldu bilgisayarın görüntüsü bozuldu xp ekran renk kırmızı oldu monitörün ayarları bozuldu laptopun ekranı bozuldu görüntü ayarları bozuldu görünüm bilgisayarda nasıl düzelir formattan sonra görüntü bozuldu laptopun ekran renkleri bozuldu görüntü bozuldu
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir